PF 2016

29. prosince 2015 v 14:07 | Zegr |  Zegrovy postřehy
Obvykle jsem péefko vyřešil tak, že jsem brouzdal po netu do té doby, než jsem našel něco, co se mi líbilo a přišlo mi dost originální, letos se mi nechce, navíc si myslím, že mohu hrábnout do 'domácích' zdrojů.Toto:


abyste věděli, je návrh českého národního znaku, jak jej vytvořila jedna moje ratolest.

Evidentně vychází ze znaku současného, především tím, že zachovává barvy polí (červené pro českou část, modrou pro moravskou a žlutou pro slezskou), a také tím, že moravská "orlice" je nadále kostkovaná a český "lev" je dvouocasý. Nejoriginálnější a nejdramatičtější je změna z orlice na tučňáka a ze lva na psa. Dceři není ještě tolik, abyste v tom mohli hledat nějakou symboliku, i když já bych možná nějakou našel, ne že ne.

Je potřeba si uvědomit, že ne všechno v roce 2016 bude potřeba brát tak úplně vážně, protože když se budem smát, budem se se vším líp prát, parafrázujíce klasika.

Druhý obrázek jsou pravidla, pravda, jsou poněkud úsměvného charakteru, ale rád bych vás tímto požádal, abyste v roce 2016 dodržovali ta pravidla, která za dodržování stojí a popřál vám pokud možno žádnou srážku s pravidly blbými a jejich ještě blbějšími vymahači. A BACHA! Kdo někoho vyhodí, půjde o 2 dozadu...


A taky kdybyste mi laskavě i ve 2016 nadále zachovati přízeň ráčili...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.