Září 2015

Havířovské slavnosti 2015

29. září 2015 v 15:56 | insider
Nejprve jsem ani neměl v úmyslu se chlubit, že jsem na slavnostech v Havířově byl, koneckonců tam prý bylo za ony dva dny tak 50 tisíc lidí, takže žádná extra výjimečná věc.

Ale nějak jsem náhodou natrefil na komentáře a tak jsem si řekl, že něco sem napsat mohu, zvlášť když tu nemáme žádnou cenzuru.

Věnujte pozornost...

23. září 2015 v 15:37 | insider |  Firemní postřehy
V dnešní době, kdy jde automotive industry nahoru a úplně všichni jsou v balíku, tedy vlastně kromě několika korejských firem napojených na nošovickou aortu, a taky zřejmě kromě Folksvágenu, který nainstaloval do svých aut jakýsi šikovný software, tak všichni makají o 106, mistři honí dělníky na přesčasy, manažeři honí THP pomáhat do výroby, protože HR nestači nahánět brigádníky... a že prý je nezaměstnanost...

Tak i v takové hektické době je třeba věnovat pozornost sdělením přiloženým na nástěnky a jinde, protože nikdy nevíte, co zajímavého tam můžete objevit a poučit se.

Jak jsem hrál discgolf

15. září 2015 v 14:33 | insider |  Pohybové postřehy
Už jsem tu dlouho nic nenapsal, nějak jsem to svoje internetové místečko tady zanedbával přes prázdniny, ne že ne… Jen doufám, že jste na mně nezanevřeli, když jsem se tu už dlouho neobjevil.

Ne že by se nic nedělo, naopak, je toho spousta, co by se dalo komentovat, ale nějak na mně padla letní únava…
Ale nebojte se, to se spraví, protože uprchlíci stále prchají… policie stále stíhá… Zeman stále míří do Číny … a Baníček pořád prohrává… Jen to vedro už trochu polevilo, ale i o tom by se dalo psát, třeba dojde i na klima, kdoví?

Ale abych nezačal tak zostra, pochlubím se, jak dopadl můj první kontakt s discgolfem.