Červen 2015

Horké křeslo

16. června 2015 v 15:58 | insider |  Pohybové postřehy
Kde se stává, že se na jednom místě za pět let vystřídá devět (z toho někteří i dvakrát) lidí? Pokud tipujete křeslo italského premiéra, tak tipujete špatně, protože ti se tam za tu dobu vystřídali jen čtyři. Ale pokud tipujete, že právě takový počet se vystřídal na místě trenéra ostravského Baníku, tak teprva teď jste se trefili. I když pokud jste znalci a odpověděli jste, že na i místě trenéra pražské fotbalové Slavie se vystřídalo devět lidí (a Petrouš tam byl dvakrát), tak i tak byste měli pravdu. Ale Slávii vem čert, když si do představenstva najala Ivánka "kamaráda" Horníka… Teď jde o FCB.

Jidáš a poprsí Pallady

3. června 2015 v 16:02 | insider |  Nemístné postřehy
Myslím, že teď když se blíží prázdniny, se můžeme s klidem věnovat věcem, které se obvykle na konci školního roku odehrávají, a abych nechodil dlouho kolem horké kaše, rád bych se pár slovy zmínil o letošní státní maturitě.

Říkáte si asi, proč se do toho ten starý podpichovač montuje? Co je mu do toho? Notabene když už má od maturity tak daleko. No nevrtal bych se, kdybych nenarazil na stížnosti maturantů na záludnosti v maturitě, resp. abych byl přesný v didaktickém testu z češtiny.