Moje kariéra v modelingu

17. února 2015 v 14:39 | insider |  Zajímavosti
Moje kariéra (byť krátká) je zářným příkladem toho, že i člověk pološtíhlý může udělat kariéru v modelingu. Nevěříte?Nejprve bych se asi měl zastavit u pojmu "pološtíhlý". Velmi obecně shrnu lidské postavy do tří typů: štíhlý (jakože hubený), plnoštíhlý (jakože úplně nehubený) a pološtíhlý (jakože něco mezi tím). V zrcadle se za štíhlého označit nemohu ani s přivřenýma očima a za plnoštíhlého taky ne. Že si fandím? Óóó, vy oškliví… . Takže takto jsem došel k tomu pološtíhlému.

Určitě někdo z vás namítne, že prý to není nic divného, vždyť spousta takových vystupuje v reklamách, třeba v těch nabízejících prostředky pro hubnutí. Máte pravdu, kazisvěti. Nebo se dokonce tlouštíci používají v reklamách, kde je potřeba zdůraznit sympatickou štíhlou osobu, proti které se jako protiklad postaví právě ta neštíhlá nesympatická. I v tom případě máte pravdu. A takový miminkovský cvalíček skoro vždycky zabere, ať už prosazuje plenky nebo přesnídávku, ne že ne.

Nicméně příklady uvedené výše využívají neštíhlých především po vizuální stránce, o což v mojí modelingové kariéře nešlo - naopak - v mé kariéře bylo třeba využívat mé tělo po mechanické stránce. Absolvoval jsem tření, hnětení, roztírání, tepání, chvění, a to prosím pěkně několikrát v různém pořadí - heleďte, nechte si ty poznámky o těstě, na to není nikdo zvědavý. I když pravda, v jisté mé frontální oblasti to tak, ehm ehm těstovitě, působit mohlo, to přiznávám. Ale když vám řeknu, že jsem do toho podstoupil i finskou část, pravda - nebyla to ani sauna ani vodka, tak stejně musíte uznat, že to byla dobrá kariéra.

Užil jsem si každou minutu, byť to bylo krátké. A všem bych to doporučoval. A o čem že to tady celou dobu blouzním? O masáži přece! Ano, byl jsem modelem při masážní výuce, to je co?
To si jen tak lehnete, více či méně oděn, a necháte na sebe šahat a mačkat a mnout, a zvláště ty svalové partie, které mají v kancelářích tendenci ochabovat, si to užijí. Jak na mně vedoucí masérka ukazovala zkoušku hybnosti ramene, kdy si model stoupne, masér mu co nejsilněji vrazí palec do svalu těsně vedle lopatky a model pak musí otáčet paží, co to dá, no fakt to bolelo, ale ta úleva pak byla úžasná.

Takže - choďte na masáže, ne jen na záda a krk, ale i na ruce (masáž ruky je taky příjemná, zvlášť pro manuálně pracující - třeba pro kadeřnice) a nezapomínejte na břicho, i to je vaše a i to se dá masírovat…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saša Saša | E-mail | Web | 17. února 2015 v 14:48 | Reagovat

Ja osobne masáže zbožňujem, najviac chrbát a krčné stavce, ale to je svojím spôsobom stál chrbát... :-D Raz som skúšala masáž celého tela, ale strašne ma to šteklilo,chlavne na nohách a na bruchu. :-D

2 Nejka Nejka | 14. října 2015 v 11:03 | Reagovat

Články o kariéře, které vás budou nejen informovat, ale také motivovat

http://www.ctidoma.cz/kariera

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.