Být nebo nebýt Charlie?

16. ledna 2015 v 15:18 | insider |  Nemístné postřehy
Původně jsem si myslel, že začnu rok 2015 něčím veselejším, ale nedá se nic dělat.

Každopádně pokud máte dost diskuzí na téma časopisu Charlie Hebdo, islamismus, atd., tož ten můj dnešní příspěvek raději ani nečtěte.

Nemá cenu rozebírat, co se stalo, spíš bych se zaměřil na to proč, na to co se nestalo a stát mohlo, a co si myslím, že se může stát.


Takže proč?

Třeba proto, že se muslimové ve svých domovských zemích vůbec nemají dobře a stěhují se do zemí, ve kterých mají pocit, že se dobře mít budou.

Problém je v tom, že se jim v Evropě nedaří tak dobře, jak si představovali. Bohužel pro ně, v socialistické Evropě jsou na sociální penězovody přisátí mnohem protřelejší machři než cizinci bez kořenů, bez znalosti jazyka a prostředí. A tak, přiznejme si to, po jisté době ztrácejí cizinci snahu se s tím poprat. A jelikož to ani s těmi sexuchtivými Evropankami (kterých je plný internet) taky není kdovíjak slavné, tak v muslimských mladých mužích roste frustrace.

A když si uvědomíme tragický fakt, že v socialistické Evropě není stát, který by chránil své občany dle svých vlastních platných zákonů, tak pak to celé neodvratitelně směřuje do… však vy víte kam.

Správná následující otázka je, proč státní aparáty nechrání své občany všechny stejně dle platných zákonů? Z lenosti? Z pohodlnosti? Samozřejmě, že především ze zdechlosti, vždyť Evropa preferuje systém, který své občany učí především poslušně se postavit do fronty na dávky, jako pověstné Pavlovovy psy, učí občany dělat jen to, co jim stát řekne: to jez, to nejez, to pij, to nepij, tady se připoutej, tam nechoď, tohle neříkej… Takový systém nechce, aby lidé přemýšleli, protože pak by se mohlo stát, že by mohli být neposlušní, mohli by jevit snahu se bránit, protestovat… A tak bylo potřeba občany pro jistotu odzbrojit, aby se náhodou něco někomu nestalo… A když se v takovém systému žije desítky let, tak pak to uspokojení logicky samo přijde.

A najednou jsou tu lidé z muslimských komunit, kterým je šumák, že se tu něco smí nebo nesmí, protože oni mají své vlastní zákony. A tak má systém najednou z těchto neposlušných lidí strach, protože se už odnaučil cokoli podnikat. Tudíž své zákony neprosazuje, protože se bojí. A tudíž ti ozbrojení zjišťují, že jim nic nehrozí a nemají strach a sílí. A proto má systém ještě větší strach. A proto… Nekonečná spirála, která vede kam?

Omlouvat teroristy z Paříže tím, že z pohledu jejich náboženství se urážka proroka trestá smrtí, a že si za to vlastně může Západ sám, to je úžasná zhovadilost, na kterou jsem už na internetu taky narazil. A to je přesně ten argument, proč stát své občany nebrání - protože takoví občané to ani NECHTĚJÍ! Ano, dle islámského práva je urážka smrtelný hřích, ale mají to Francouzi (ale i kdokoli jiný v Evropě) v Ústavě nebo ve Sbírce zákonů? Nejsem znalcem kontinentálního práva, ale nebudu daleko od pravdy, když budu tvrdit, že NE. Takže kdo dal oprávnění oněm pohoršeným muslimům provést soud, rozsudek a exekuci? Kdo je stanovil obžalobou, obhájcem, porotou a katem? Ale jděte, co vám vadí, máme sice svobodu slova, ale odcaď pocaď, namítne smířlivý občan. No tak určitě, proč chránit občana, který chápe, že muslimy pobuřuje nahota (a kteří ji chtějí vymýtit), ale přitom námitku proti nošení burek ten stejný občan nazve xenofobií?

Multikulturalisté volají po smíření, aby si Západ přiznal svoje chyby a pykal za to, že se před několika staletími proháněli křesťané po arabském území a vraždili saracény hlava nehlava. A že postup příznivců islámu je v podstatě odplata. To je bullshit jak kráva. Křížáci mydlili bezvěrce, to pravda je, ale když pomineme mocenské motivy, mohli se tehdejší křižáci vymlouvat na snahu šířit slávu svého Boha (stejně jako se vymlouvají dnešní muslimští bojovníci) dobytím svatých území své víry zpět do křesťanských rukou, když už to tam tehdá zabrali ti jistě umírnění a nevinní muslmánští civlisté. Omlouvám se, že jsem tak smělý, ale mají muslimové v Evropě nějaký svůj fakt echt důležitý svatostánek? Mekka přece není ani ve Francii, ani v Německu. Mají snad muslimové strach, že se v Evropě budou ve velkém bourat mešity?

A nepochybuji o tom, že se tehdy napadení Arabové bránili, protože kdyby ne, tak by byl Boží hrob v templářských rukou. Což není. Tak proč bychom se neměli bránit my? Proč?

A když se bránili naši předkové před tureckými (muslimskými) výboji už v 17. století, proč bychom proboha neměli my? Máme popřít jejich snahu a tvrdit, že byli úplně vedle a že měli ony nájezdníky vítat s chlebem a solí?

Je důležité přestat si myslet, že Západ má jakoukoli vinu na tom, že se arabští chudí mají tak špatně, jak se mají, protože peníze za ropu utrácejí šejkové tak, jak ji utrácejí.

Že byla moje poznámka o sexu Evropanek a muslimů nekorektní? Sorry, ale obecně je muslim někde v kategorii sexuálního "úchyla", ne že ne - praktikuje mnohoženství, praktikuje fyzické násilí na ženách, praktikuje sex neomezený věkem dívky (o souhlasu nemluvě), praktikuje sňatky v příbuzenstvu - no není to sadistický pedofil jak z učebnice, navíc možná se zmrzačeným genofondem? Proč asi slibují muslimům v ráji především ty panny, co myslíte? A pak se divme, že muslimům chybí úcta synů k matkám, tak jasně zosobněná např. v křesťanském kultu Panny Marie. Možná proto posílají arabské matky své syny tak ochotně na smrt, protože jich mají plné zuby? Do toho přimíchejte z mnohoženství plynoucí logický nedostatek žen k seznámení, pravidla nepovolující alkohol, hudbu, sport, divadlo, v podstatě jakoukoli zábavu, a máte tu frustrovaných jedinců habakuk. A kdo za to může? Velký Šejtán, cyp jeden.

Pojďme k další otázce - co se v Paříži nestalo? Bohužel francouzská policie se zachovala spíš dle tradice komisaře Juva, inspektora Clouseaua, četníka Cruchota či komisaře Giberta. Kdepak, žádný Moulin nebo Niemans se nekonal. Časopisoví teroristé se údajně nejprve ptali na cestu, pak teprve našli svůj cíl, postříleli tam ony kreslíře, pak ještě stříleli na ulici a klidně odjeli. A policie je naháněla další tři dny… Na co jsou všechny ty kamery? Nejsem příznivcem toho, aby po ulicích běhali všichni ozbrojení až po zuby, ale přepokládám, že v oněch nenáviděných Státech za velkou louží by po lidech s kalašnikovy určitě někdo aspoň vystřelil… Ale buďme k frantíkům objektivní, u nás by přijel nějaký Maixner a maximálně někoho obotičkoval...

A nakonec můj pohled na to, co dál. Dál už nic. Tenhle hnusný vřed se zažral do těla Evropy tak hluboko, že půjde ven jen těžko, aniž by pacient umřel. Blbá zpráva pro umírněné muslimy je, že až v Evropě zvítězí velká islámská revoluce, dojde i na ně. Blbá zpráva pro muslimské uprchlíky je, že Atlantik se nedá přeplavat, protože životní úroveň půjde s velkou islámskou revoluci každopádně dolů, a Amíci nebudou do svých přístavů jen tak někoho pouštět. Vývoj Evropy se zastaví, jestli na sto nebo na čtyři sta let (o tolik se jeví muslimský svět duchovně pozadu) nebo na furt, to je otázka. Blbá zpráva pro Rusko je, že pak se muslimové obrátí na Východ. Blbá zpráva pro muslimy je, že za Ruskem na ně čeká Čína, a těch je miliarda, a taky je tam spousta frustrovaných mužů bez žen. Blbá zpráva pro muslimy je, že i v případě jejich velké islámské revoluce dojde na zaručený progres, kdy revoluce nakonec začne požírat své děti…

P.S: Mám 2 otázky pro obhájce islámu:
1. V čem tkví výhoda vlády islámu nad civilizací?
2. Čím obohatí islámský svět náš život - jakými filosofiemi, vynálezy, uměleckými díly či technologiemi?

Aha, jó, já zapomněl, v ráji budou ty panny…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.