Listopad 2014

Lístky na hokej

26. listopadu 2014 v 16:01 | insider |  Pohybové postřehy
Jedna věc se nedá upřít - mistrovství světa v hokeji se blíží, a protože to bude po nějaké době zase šampionát v Česku, tak se někteří hokejisté vracejí ze zahraničních angažmá pomaloučku polehoučku zpátky do republikové soutěže, snad aby byli více ve hře, více na očích a měli větší šanci se do nároďáku dostat. Nic proti, fanoušek to vítá. Ale o tom jsem psát nechtěl. Dostal jsem se totiž nedávno do debaty, kde jinde než v hospodě, o cenách lístků na onen šampionát.

Řešili jsme totiž, zda jsou či nejsou drahé - jen posuďte sami.

Filé, kometa a feministky

21. listopadu 2014 v 14:13 | insider |  Nemístné postřehy
Často se říká, že dobrý titulek přitáhne pozornost čtenáře, myslím, že i já jsem se tu už párkrát nad svými originálními titulky rozplýval (ano, nikdo mě nepochválí tak dobře, jak se pochválím sám). Dnes to nebude jiné, titulek říká vše a přitom neříká nic, takže pokud se chcete dovědět víc, musíte číst dál.

Jen ve zkratce na úvod, jen pro doplnění to bude i o dvojskoku, 67P/Čurjumov-Gerasimenko a košili. To jsem vám toho prozradil, co?

Hoďte na něj síť!

6. listopadu 2014 v 15:53 | insider |  Nemístné postřehy
Tedy nemám tím na mysli nějakou internetovou síť, ta by vůbec nepomohla. Myslel jsem takovou tu síť z lan. Nemusí být ani velká jak na velrybu. I když vzít menší než na medvěda by už mohlo být riskantní. Že nevíte, o kom a čem mluvím? A že to vypadá, že mluvím z cesty? Možná by se ta síť měla hodit na mně, ne? Ale kdepak, nehráblo mi, mi ne, ale jemu jo. Už to tak vypadá, že MZ (rozuměj náš lidovědemokraticky zvolený prezident) se zřejmě pohybuje na hranici příčetnosti a obávám se, že už tu tenkou červenou linii možná překročil.

No co si jinak můžeme myslet o jeho mluvených projevech v posledních týdnech?