Březen 2014

Když se družba vydaří…

25. března 2014 v 13:59 | insider |  Pohybové postřehy
Určitě jste to viděli v přímém přenosu. A pokud jste to neviděli v přímém přenosu, tak jste to určitě viděli ve zprávách. A pokud jste to neviděli ani tam, tak jste určitě někde na internetu natrefili na někoho, kdo se k tomu vyjadřoval. A pokud ani to ne, tak jste na to stoprocentně museli narazit v diskuze u piva nebo na dětském hřišti. A pokud fakt ani to ne, pak vám gratuluji.

Co se totiž stalo? Fotbal se stalo, zápas Baníku a Sparty. Jako obvykle ocejchován jako rizikový a jako už poněkolikáté divácky velmi populární (více než 14 tisíc), ale bohužel také divácky nepovedený. Nechci tvrdit, že všech 14 tisíc diváků zkazilo dojem, kdepak, to jen skupinka jakýchsi rádoby hooligans zase nadělala víc škody než užitku.

Ano, zase se odehrála akce s výtržností fanoušků a zásahem policie. Parta zakuklených baníkovských fans reagovala na světlice odpálené ze sparťanského sektoru tím, že povalila plot a začala trhat a metat sedačky. Pokud se vám na tu legraci chce koukat, tady je link na Youtube

Obchvat Příbora

18. března 2014 v 13:20 | insider |  Nemístné postřehy
Motto:
Naše dálnice a silnice jsou na jedničku. Blbé je, když chcete dát dvojku.

Dopravní uzel kolem Příbora, resp. obchvat města silnicí I/58, tak o tom to dneska bude. Jelikož se po něm vozím relativně často a pokaždé nad ním kroutím hlavou.

Krym - okupace nebo osvobození?

5. března 2014 v 10:15 | insider |  Nemístné postřehy
Čert aby se v tom vyznal. Původně jsem měl v úmyslu dopsat druhý díl hodnocení zimní olympiády. Ovšem ve světle toho co se děje, to bude muset počkat. Všude kam se podíváte se řeší Ukrajina a Rusko a Krym. Přitom nikomu nevadí, že Češi okupují Slovensko! Viz obrázek.
Ale teď vážně.