Prosinec 2013

Ptáček vs. Krkovička aneb co když je to Vogon?

17. prosince 2013 v 14:24 | insider
Hned na úvod se přiznávám, že hudební tvorbu onoho umělce neznám, a vlastně jsem se asi ani pořádně nesetkal s jeho dalšími uměleckými aktivitami. Nezabrání mi to ovšem něco zde na blogu vyblogit. Dokonce se přiznávám, že hudebním stylům jako je rap, hip hop, a horrocore zvlášť, vlastně vůbec nerozumím, ale ani to mi nezabrání něco to k tématu přikydat, zvlášť když těmto stylům nerozumí ani 95 procent těch, co se na internetu k danému tématu už projevili. A nakonec se definitivně přiznám, že se mi tahle hudba nejen že nelíbí, ale že ani nebudu mít snahu se to nějak měnit. Ale jak jsem již řekl, něco mě pudí k tomu tady vyklovat cosi do klávesnice.

Jedná se o téma jednoho umělce (dodržujme jeho inkognito - vystupuje totiž v masce - a nazývejme ho pracovně pro potřeby mého příspěvku "Krkovička"), který má pocit, že ho pořadatelé ankety (nemáme rádi product placement, takže pro naše potřeby ji nazvěme kryptojménem Ptáček) vyřadili, a že ho tím připravili o sto litrů, které mají údajně být použity na nový videoklip.

Údržba racků

12. prosince 2013 v 14:10 | insider |  Firemní postřehy
Vzpomínáte si, jak jsme tu psali o racích? Pokud ne, tak se podívejte sem. Ale abyste si nemysleli, že se věnujeme jen vodní fauně, tak dnes ti ukáži, milí čtenáři, že se může velká automotive firma věnovat i ptactvu, jmenovitě rackům. Vždyť o čem jiném může být tento interní dokument?

Přiznám se bez mučení, že jsem tuhle příšernost nepodepsal.

Za univerzitu bez sexismu

5. prosince 2013 v 13:47 | insider |  Nemístné postřehy
Vím jen to, co se píše na internetu. Osobně žádného současného studenta či studentku Univerzity Karlovy neznám. Nicméně mi to nebrání (zatracená internetová anonymita!) se v tom ponimrat.

V pátek 29.11.2013 se uskutečnilo finále soutěže Miss UK. Tedy přesněji Miss Univerzity Karlovy v Praze. Tedy ještě přesněji soutěž o ""nejinspirativnější dívku UK".

Nepochybuji, že vyhrála ta nejlepší kandidátka.