Volební strom 2013

21. října 2013 v 14:56 | z pošty |  Nemístné postřehy
Tak tu máme zase volby. A tenhle obrázek mi dorazil do soukromé pošty, takže nejsem jeho autorem, ale líbí se mi a tak proč ho neukázat dál, že jo. Jen doufám, že se někdo neobjeví s poplatkem za copyright (nevíte někdo, zda náhodou nevyráběl ten diagram pan Svěrák?)

Nebudeme tu ale dlouze rozebírat ani to, že prakticky žádné obvinění, kvůli kterému padla předchozí Nečasova vláda, se nepotvrdilo, resp. přesněji řečeno, nedošlo k nějakému jasnému obvinění, byť nám ho státní zástupce a vlastně i MZ prezident slibovali, takže to zase o trochu víc vypadá jako nějaká manipulace s vládnutím v tom našem Blbákově, ale to se asi jen paranoidně pletu.


A nebudeme ani rozebírat, jak se chová Zemanova vláda - nikým nezvolená a bez důvěry a v demisi - ministři oné vlády v demisi vesele vyhazovali (a dosazovali jiné) zaměstance (kamarády) ve svých rezortech ještě minulý týden, tzn. v době, kdy jim do "fajrontu" chyběly sotva dva týdny, což nepovažuji za normální. Ale MZ prezident jim svou důvěru dal a vzhledem k tomu, že je to "náš" důvěryhodný a následováníhodný prezident, tak se asi opět paranoidně pletu.

Udělejte u voleb to, co považujete za správné, skeptik ve mně říká, že to bude stejně k ničemu, zvlášť pokud získá agromagnát nějaké ty hlasy a pak ještě místo ve vládě, nejlépe na postu ministra zemědělství... A optimista ve mně říká, že není boha, aby se v té hromadě nějakých čtyř tisíc kandidátů na dvě stě křesel nenašel nějaký opravdu slušný...

P.S.: Mimochodem já za sebe říkám: ano, ano, ne, ne, ano.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.