Září 2013

Konec pana Vajíčka

26. září 2013 v 13:40 | insider |  Pohybové postřehy
… Přišel a zase vodešel a nikdo se kvůli tomu nevěšel… (Žlutý pes)

Nebudu se zaobírat tím předsametovým panáčkem, který uváděl blok reklamy v tehdy československé státní televizi - pokud netušíte o čem mluvím, tak se koukněte na přiložený obrázek.
Kdepak, dneska to bude zase o fotbale, protože už je to víc jak čtrnáct dní, co český nároďák opustil Michal Bílek, kterému se hanlivě říkalo, nejspíš podle tvaru jeho lebky, pan Vajco. Abych ale nebyl tak vulgární, trošku jsem to zjemnil na pana Vajíčko. Celkově je ta přezdívka taková divná a nefér, pravda, ale jako titulek se to hodí, ne?
Raky

10. září 2013 v 15:33 | insider |  Nemístné postřehy
Možná si pamatujete červencový nedobrovolný příspěvek jednoho kolegy (k nahlédnutí zde), mám na mysli jeho email, kterým celkem pobavil. Pokud se domníváte, že to byl jediný exces a že takové věci se stávají maximálně jednou za 10 let, tak se pletete. Dnes dorazil další email od stejného kolegy.


Ukrutná legrace II.

9. září 2013 v 13:28 | insider |  Nemístné postřehy
Pobavili jste se dostatečně v prvním článku (zde)? Pokud ano a chcete nášup, tak tady je. Pokud jste se nebavili a nebo se vám dokonce neudělalo dobře, tak byste možná měli najít na klávesnici Alt a F4 a pokusit se je zmáčknout naráz.

Pro ty co vydrželi, jedeme dál.

Ukrutná legrace I.

5. září 2013 v 15:53 | insider
No málem jsem si u toho ukroutil hlavu. Proto ten titulek o "ukrutné" legraci. Fakt jsem tak kroutil hlavou, zleva doprava, samým překvapením nad tím, jak je možné, že tohle někdo považuje za úžasně vtipnou satiru a parodii… Nechci tvrdit, že naši rádoby krajní pravičáci, věřící v socialistická hesla o dělnících, mají pravdu a že s nimi sympatizuji. Ale jestli je tohle satira resp. parodie… tak pak jsem zřejmě rasista, islamofobil, plný předsudků… anebo prostě jen natvrdlý bez špetky smyslu pro humor…

Jen upozorňuji, že článek je rozlehlý, takže bude dvojdílný…