Červenec 2012

Zahájení olympiády v Londýně 2012

28. července 2012 v 1:45 | insider |  Nemístné postřehy
Co naplat, sportovním světem v roce 2012 hýbe olympiáda. Říkejte si co chcete, profilujte se na fejsbuku jako anarchisti nebo jako environmentalisti nebo jako ekologisti, stejně vám to bude prd platné. Opovrhujte těmi, kteří se o to zajímají, obviňujte je z toho, jak se nechali zmanipulovat nadnárodními koncerny (třeba Mezinárodním olympijským výborem), a jak poklonkují nesmyslnému honění za jakýmsi pofiderním a prchavým vítězstvím, stejně vám to bude prd platné, holt něco co má plus mínus stoletou tradici se jen tak pominout nedá, ne že ne.

Nemám rád ty zahajovací ceremonie, ta pekingská z roku 2008 se mi nelíbila, ani jsem ji nepochopil, asi nejsem ten správný "asijský" typ, takže nečekejte kdovíjaké chvalozpěvy na tu londýnskou.

Kupte dítěti mobil a ono...

16. července 2012 v 21:42 | insider |  Zegrovy postřehy
Nemyslete si, že jsem kdovíjaký příznivec mobilních telefonů. Nesleduji ceny posledních trendy přístrojů a ani nejvýhodnější tarify všech našich zlodějských operátorů. Ale musím přiznat, že tuhle sobotu, vlastně už neděli, se ta mobilní komunikace osvědčila. A navíc ještě dokázala jeden další fakt - dneska si děcka neumí ještě pořádně zavázat tkaničky a už umí tydlifonovat... Ale k věci. Kupte dítěti mobil a ono...