Ku 10000

1. března 2012 v 14:22 | insider |  Nemístné postřehy
Mám pro vás výzvu - naučte se používat Print Screen!

Ti z vás, jenž jste počítači políbení sdostatek, vy můžete první odstavec přeskočit, protože teď budu vysvětlovat, co to je, a tak, pro ty, co tolik políbení nejsou. Vynechám i uživatele počítačů MAC, protože tito jsou zpravidla také obeznámeni se zákeřnostmi a vychytávkami, jenž Apple produkuje. Na obvyklé klávesnici je tlačítko Print Screen, řekněme že spíše napravo nahoře, nad kurzorovými šipkami a ještě i nad tlačítky Delete, Home, Insert atd. Našli jste? Fajn, teď si ještě otevřete aplikaci Windows Paint, česky Kreslení. Vím, je to blbá aplikace, ale nám stačí. A teď pokud jste ono tlačítko Print Screen stiskli správně, tak v aplikaci Kreslení dejte Vložit (Ctrl+V), a to co jste zrovna měli na obrazovce, se vám tam překlopilo. Bezva, no bylo to tak těžké?

A teď proč toto. Blíží se 10000. návštěvník, a Insider by ho chtěl nějak odměnit. A kdo bude mít obrázek, kde bude počítadlo (viz obrázek)
přesně na 10000 (hned ten první číselný údaj Celkem), nebo ten opravdu nejblíž, tak ten by mohl dostat odměnu. Sice ještě nevím, co by to mělo být, ale třeba mě ještě něco napadne. Nebo necháme tu vítěznou osobu, ať si vybere, ovšem předpokládám, že to bude osoba ne ducha mdlého a nevymyslí si nějakou kravinu. Nenapadá vás něco? A pro ty z vás, kteří se aspoň naučíte používat "printskrýn" mám útěchu - může se vám to hodit.

Takže zdar a zase někdy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luc Luc | 2. března 2012 v 13:16 | Reagovat

Kurňa fix, mám 1002 :-D

2 Iris Iris | Web | 19. března 2012 v 8:09 | Reagovat

tak to jsem slušně prošvihla :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.