Prosinec 2011

PF 2012

30. prosince 2011 v 22:09 | insider |  Zegrovy postřehy
Už jsme tu pár PF měli, a řeknu vám vymyslet nějaké originální není jen tak (odkazy na starší péefka až dole, abyste hned na začátku neměli dojem, že se zase opakuju), ale jelikož fantazii se meze nekladou, tak to letošní bude stráááááášně chytré, třřřřřeskutě duchaplné a neeeeeeeuvěřitelně vtipné... tedy bylo by, kdyby jste četli tenhle blog v úplně jiné dimenzi v úplně jiném paralelním vesmíru... Omlouvám se, takhle se budete muset fakt spokojit s tím, co je tu.


Abych ukázal, že Insider bude stejně nekorektní i ve 2012:

V.H.

27. prosince 2011 v 10:44 | insider |  Persony
Minulý týden nebyl k politikům, resp. k hlavám států zrovna přívětivý. Tedy ne že by hlavy států, ať už bývalé nebo současné neumíraly i jindy. Ale co se týče pozornosti, jakou to vzbudilo v médiích, tak to byl zřejmě stejný týden jako když zemřela Lady Di. A ta se vlastně ani hlavou státu nestala (ne že by se její bývalý manžel na tu roli hodil víc). Umřel Václav Havel. A taky Kim Č.I. Nejsem si jist, jestli to má nějakou souvislost, předpokládám ale, že nikoli. Maximálně se mohlo stát, že Severní Korejci tak dlouho váhali s načasováním té šíleně zdrcující zprávy (asi aby nevypuklo cunami sebevražd), až je VH "předběhl". Typicky úchylné ovšem je, že při jakémsi nedůležitém shromáždění naprosto nedůležitého OSN se jakési "pocty" dočkal jen ten Kim, protože pravidla hold povolují jen v případě úmrtí vládnoucí hlavy státu, bez ohledu na to, zda to byl parchant nebo ne.

Vánoce a Santa

19. prosince 2011 v 8:00 | insider |  Odjinud postřehy
Dostal jsem tenhle text mailem, a protože mě pobavil, tak vám ho tu předkládám. Jelikož Santa je především anglosaský subjekt, (což z něj tady u nás dělá takovou trošku otravnou a matoucí vánoční figurku v reklamách apod., protože u nás má nenahraditelnou prosincovou a vánoční tradici Mikuláš, Ježíšek a Děda Mráz), a jelikož email byl v angličtině, tzn. všechno bylo v mílích a librách, tak berte má čísla trošku s rezervou.

Existuje Santa?


348 Tour

15. prosince 2011 v 11:41 | insider |  Pohybové postřehy
Tak jsem se zase po nějaké době vydal na koncert. Doufám, že se ve mně nemýlíte a nečekáte nějakou klasiku nebo duchaplnou hudbu - tak jak se mýlila jedna kamarádka mé ženy, která prohlásila - poté, co jsem si na Youtubu pustil Horkýže Slíže - že by vůbec nečekala, že se mi zrovna tahle slovenská grupa bude líbit, že by spíš tipovala něco úplně jiného, ovšem co by čekala, to netuším. No prostě a jasně, byl jsem na Třech sestrách alias Třech srágorách - jojo, na té kapele, co má tak krásně feministický znak s třema čárkama v kosočtverci - viz obrázek níže.


FC Bezdomovci Ostrava

8. prosince 2011 v 22:12 | insider |  Pohybové postřehy
Mám tady jeden letecký snímeček...


Takový problém jsem už dlouho neměl… Tedy ne že bych se chtěl chlubit, jak mi to jde, spíš nejde, přeci jenom už nejsem nejmladší, ale o tom dneska vůbec nechci mluvit. Mám dneska problém, že nevím, jak začít, co napsat, co dodat… Jsem prostě tak frustrovaný a je to všechno ještě tak čerstvé… Takže dneska to bude nejspíš takový zmatený řetězec slov, doufejme, že navazujících na sebe… Jo, všichni cítíme, že je to s FCB dost na pyču (viz zde), ale že až tak v prdeli…

FCB bude příští rok devadesát, a co dostal? Výroční kalendář. No nemá se fajně?

Jenže tohle je pozlátko, tohle je extra velký fake, ve skutečnosti udělal majitel z oslavence bezdomovce… Tady je odkaz

Taky fajny vánoční prezent dostal… A my s ním. Z Baníčku je bezdomovec, a z nás fanoušků tím pádem taky… Pokud si ještě někdo myslel, že snad ještě bude někdy hrát FCB na Bazalech, tak teď už mu to definitivně došlo. Bo i kdybychom se my všichni fanoušci sešli na Masarykáči, stejně by to hovno pomohlo, jak se nový majitel arény rozhodne, že vypoví nájem, nebo ho zdvihne, co se stane? Co nám zbyde? Ani to povzbuzování už nebude stát za nic, a je úplně jedno, koho a kam kdo pošle

Mám poslední otázku: Jak kdosik vyšponuje cenu za památeční sedačku a na kolik za drny?