Reklama na Bunč

29. září 2011 v 14:08 | insider |  Zegrovy postřehy
Ne, nemyslete si, že jsem se překlepl a že jsem tu chci dělat reklamu na jakýsi alkoholový drink - opravdu jdu dělat reklamu na Bunč, a ne na punč. Co a kde Bunč vlastně je, tak k tomu se sice dostaneme trochu oklikou, ale dostaneme. Pro ty, co jsou ovšem strašně netrpěliví, přikládám odkaz zde.Nejprve bych se totiž chtěl omluvit za odmlku, měl jsem totiž dovolenou a kromě několika krátkých slabých chvilek jsem se k počítači ani neměl chuť přibližovat, natož ho pouštět. Kdyby vás zajímalo, jak se tráví dovolená na konci září, tak vězte že aktivně. Tedy ne tak aktivně jak bych si představoval ve svých nejdivočejších snech - tzn. v posteli nebo na pláži - anóbrž v garáži, kterou bylo třeba trochu uklidit. Vždyť po těch letech, kdy si tam prapříbuzenstvo shromažďovalo věci, které byly užitečné třeba jako servis k trabantovi (rozuměj oleje, kyseliny, kapaliny, a další, vápno, mazadla, tmely...), k tomu věci, které by se někdy případně mohly hodit (rozuměj staré oblečení, hadry, roura ke kamnům, koženky, atp.), se tam toho nahromadilo tolik, že by se tam už nevešla ani motorka. No a k tomu připočtěte i broušení garážových vrat, kterážto činnost mi poskytla možnost proměnit elektrickou brusku s průměrem kotouče 125mm v mou prodlouženou ruku, a kterážto činnost mi umožnila vyzkoušet si práci v OPP - věřte nebo ne, ale měl jsem při tom i rukavice, brýle a šátek přes ksicht. No a pak už bylo jen třeba sehnat barvu, štětce a ředidlo... a dveře natřít. Pravda, třetí nátěr jsme už nestihli (protože do natírání se zapojila i má drahá), ale to se někdy udělá. No tak vidíte, byla to dovolená jak má být nebo ne?

A teď k tomu Bunči. Věřte nebo ne, dneska (tj. 29.9.) je tomu deset let, co jsem ženatý. Kdo by to byl řekl, že se toho dožiju. A k této příležitosti, jako na opakované líbánky (jak to nazvala má sestra), jsme vyrazili na víkendový pobyt na Bunč, pochopitelně bez dětiček, které hlídali prarodiče, přičemž jim tímto ještě jednou oficiálně děkuji. Mimochodem dětičky stihly o víkendu Dinopark, Monster truck show v Havu a ZOO na Svatém kopečku. Ve srovnání jejich nabitého víkendu se naše líbánková sobotní túra po Chřibech (Bunč - Brdo - Vlčák - Roštín - Kamínka - Bunč) o celkové délce 17 km zdá tak náročná jako program školního výletu bučovické měšťanské dívčí školy - ještě že je rozhledna na Svatém kopečku (kam dětičky vystoupaly) níže nad mořem než ta na kopci Brdo (kam jsme vystoupali my).

Kdybych chtěl, abyste měli alespoň vizuální představu jak vypadal náš apartmán, tak bych sem musel dát naše amatérské fotky, což ovšem nevím, zda se smí - na již výše zmíněných internetových stránkách totiž jakákoli fotka onoho aprtmánu chybí, takže je možné, že se zde jedná o jakési blíže nespecifikované utajení - a to bych nerad prolamoval. Takže máte smůlu. Ale pokud se podíváte na pohled na celý penzion hned na homepagi, tak určitě nepřehlédnete kamennou přístavbu po levé straně, tak tam ten budoár je. Ta prosklená část na horní části přístavku je součástí, a věřte že strávit tam dva večery pod hvězdnou oblohou, a dvě snídaně se slunečním svitem, bylo velmi romantické a relaxující.

Když k tomu přidáte ještě výbornou, a překvapivě ne drahou stravu, a chuťově nezapomenutelné Jelínkovy destilované speciality - zkusili jsme borůvkovici, jeřabinovici, hruškovici (i se šoustacím rituálem) a jaderničkovici, přičemž mě chutnala nejvíc ta borůvka - tak to byl skvělý víkendový pobyt, co se týče břichíčka.

A když ještě připočítáte skvělé počasí, mimochodem objednané v koordinaci s pořadateli mošnovských Dnů NATO... A pochopitelně i chřibské okolí, mimo sezónu oproštěné od turistů - tak to zas nebyl tak špatný konec dovolené, no ne?

Takže všem doporučuji BUNČ, činím tak dobrovolně, při plném vědomí, nejsem si vědom žádného nátlaku na mně či na jiné blízké mi osoby. A dělám tak zadarmo!

P.S. A představte si, nenaúčtovali nám, zřejmě omylem, jednu večeři v ceně 88 káčé a štamprle v celkové ceně 70 káčé, no nejsou skvělí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.