Norský blb

29. července 2011 v 16:50 | insider |  Nemístné postřehy
Je neuvěřitelné, jak dokáže lidská mysl zblbnout sama sebe. Přesně tak, mám na mysli toho norského blba, který se rozhodl zachraňovat Evropu tím, že pozabíjí co nejvíce lidí. Že prý je to pravicový konzervativec. Blb je to. Blb, kokot a ještě k tomu zbabělec. Pojďme si to rozebrat.


Proč je to kokot? Pokud je někdo pravičák, tak nenávidí levičáky, to je víceméně logické. Koneckonců stejně to funguje i naopak. Hrůzný omyl toho norského exota je názor, že zabitím co nejvíce levičáků otevře lidem oči a překlopí jejich mysli napravo. Nikdy žádný pravičák, ať už by byl ultra- nebo infra-, nikdy nevymýtí levičáctví, protože lidé v souladu s jakousi pomýlenou ideologií sounáležitosti a solidarity, vždycky budou v sobě jakési levicové aspekty cítit. A ani sebedelší, i třeba milionostránkový manifest, nebo prohlášení, a ani sebetrefnější citace sebechytřejších hlav (a to si ten norský pošuk vybral i Klause, no není to cyp?) v onom dokumentu nepomůžou. A ani sebeslušivější uniforma ne. Těmi levicovými artefakty mám na mysli zásahy státu, podporu chudých, potřebných a utlačovaných, dětí, důchodců, poslanců, minorit etc., však to můžete vidět v našem sociálním státě. Správná pravicová ideologie je dle mého názoru postavená na svobodě jednotlivce, a zabíjením jiných tzn. absolutní neúctou ke svobodě druhého, se norský kokot tak přiblížil nehumánním levicovým doktrínám, že by si měl sám ze sebe vyzvracet střeva a pak se na nich oběsit.

Proč je to blb? Protestovat jako pravičák proti přistěhovalcům a celkově liberální politice severských zemí (a snažit se zachovat staré hodnoty) tím, že odstraní mladé sociálnědemokratické příznivce, to je myšlenka hodná absolutního blba. Je fakt, že právě příznivci sociálnědemokratických a jim podobných stran jsou často v čele multikulturalismu (a podobných ismů), ale jak dlouho by asi trvalo než by se ti mladí příznivci dostali ke korýtkům, kde se rozhoduje? To si myslel, že si staří socedmáčtí šíbři nechají přerůst mládež přes hlavu? Kokot. Myslím, že celý ten mítíng byl jenom pokusem ovlivnit mládež k příštím volbám, stejně jako tomu tak bylo vždycky. Když už chtěl ten norský exot někomu ublížit, měl to udělat adresně proti systému, a ne takhle nazdařbůh, padni komu padni.

Proč je to zbabělec? Mluví o sobě jako o mučedníkovi. Mučedník je ten, který pro svou věc zahyne, nejlépe u mučednického kůlu nebo na planoucí hranici. A to Breivik neudělal. Střílel na policii? Ta je přece jasným nástrojem státu, tu měl napadnout. Nestřílel. Zabil spoustu lidí a pak se pokojně vzdal policii a tak se chová mučedník? Střílet na neozbrojené a na holky, fuj. Tak se chová hrdina, který chce Evropu vyburcovat? Hnus, velebnosti...

Není hrdina a není mučedník. Je to jen blb a chuj a kokot a píčus a zbabělec, který svým chováním napomůže tak maximálně tomu, že se zase přitvrdí hlídání všech proti všem, zvýší úroveň paranoii západní společnosti a zase ubyde svobody. Pokud teď někdy vyslovíte myšlenku proti zhoubnému levicovému zaměření dnešní politiky, tak se na vás budou dívat jako na komplice nějakého mnohonásobného vraha, tak to pěkně děkuju, norský debile.

Na konec mě napadají ještě tři poznámky:
To se na ostrově nenašel jediný člověk, který by se bránil třeba aspoň klackem (nebo kamenem), např. někdo z pořadatelů (předpokládám, že připravených a organizovaných třeba kvůli neočekávané přírodní pohromě)?
Za druhé - údajně se podařilo jakési norské televizi najmout vrtulník rychleji než se na ostrově s vrtulníkem objevila policie. Fakt?
A třetí - kde je ta islámská skupina, která se původně k atentátu přihlásila? Dostali kluci strach? 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.