Insiderovy budoucí věci

19. července 2011 v 20:44 | insider |  Nemístné postřehy
Jsem trochu na rozpacích, jestli vás tímhle zatěžovat nebo ne. Nečekám, že se tu objeví záplava souhlasných nebo nesouhlasných odezev. Spíš byste tenhle článeček mohli brát jako pokus si to všechno rozmyslet a přebrat. Jako takový záznam posezení u autopsychoanalytika. Jasně, mohli bychom si to v klidu přebrat někde v hospodě, nebo u opravdovského psychoodborníka, ale jelikož se to týká Insidera a jeho blogu, tak by to tu možná být mělo.


Insider opět trpí krizí identity. Řeknete si, že to má být něco nového? Teď je to ale vážné. Abychom se k příčině téhle krize dostali, musíme začít trochu zeširoka. Insider už není miminko. Postupně ho opustila matka (Skalijowa), opustila ho teta (Bozen), vyhodili ho z ústavu (Family: sbohem a šáteček), a teď se ocitl i v úplně jiném matrixu... A cítí se sám a ztracený...

Insider se narodil (a celou dobu víceméně žil) v podstatě v utajení - samotný název měl být takovou prvoplánovou narážkou na člověka uvnitř, který není úplně ztotožněn s oficiální politikou (pro ty z vás, kterým to nedošlo). Koncept celého blogu byl původně zaměřen jen na adoraci těch, kteří odejdou a taky ke zlehčení dusných poměrů ve Family company. To, že se nakonec rozrostl do dnešní podoby, je především díky tomu, že jste nás dostatečně zásobovali postřehy, poznámkami a materiály k Family incidents i poté, co jsme se z paluby dostali postupně pryč. Pořád to ale bylo tak nějak provázáno s okruhem v jisté východoasijské řekněme komunitě, a okruh čtenářů se v podstatě profiloval jen z těch lidí, kteří věděli, vo co tady de...

Teď je ale tomuhle provázání v podstatě konec. Teď pokud budete chtít mít nějakou veselou historku k dalekovýchodoasijcům, tak nám ji sem budete muset opravdu dodat na 100 procent celou vy, protože my už žádnou sami od sebe nepřidáme.

A teď je tu ta otázka, kterou nahodila vzdálená matka Skalijowa. Přestěhovat se do nějakého jiného blogového prostoru, kde bychom se sice už nemohli schovávat za skrytou identitu, ale teoreticky bychom třeba mohli najít jiné čtenáře? I když zrovna to je nejisté, protože taky nemusíme zaujmout už nikoho... Ale bude to teď čím dál tím víc vzdálenější od původního root cause. Bude vás to bavit? Bude se vám vůbec chtít se na Insidera občas kouknout, když už to nebude ten starý hloupý Insider - nedá se totiž se stoprocentní jistotou vyloučit, že i když budem schopni dál pokračovat s publikováním různých zmatených postřehů na všelijaká témata, že to nebude ještě trapnější. A i kdyby - bude to mít smysl? Exhibovat na netu jen z čistého plezíru, tak na to se můžem vybodnout, nejsme cypi.

Mno, že bychom byli chytřejší než jsme byli na začátku, to se říct nedá, co?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 skalijowa skalijowa | 29. července 2011 v 17:11 | Reagovat

Já ti svůj názor řekla... 8-)

2 Blackadder Blackadder | 30. července 2011 v 21:09 | Reagovat

Buď nebo nebuď. Ale postřehy ze života chceme dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.