Červenec 2011

Norský blb

29. července 2011 v 16:50 | insider |  Nemístné postřehy
Je neuvěřitelné, jak dokáže lidská mysl zblbnout sama sebe. Přesně tak, mám na mysli toho norského blba, který se rozhodl zachraňovat Evropu tím, že pozabíjí co nejvíce lidí. Že prý je to pravicový konzervativec. Blb je to. Blb, kokot a ještě k tomu zbabělec. Pojďme si to rozebrat.

Amy je mrtvá

25. července 2011 v 20:23 | insider |  Persony
Nemůžu tvrdit, že by se mnou její smrt zase až tak otřásla, přeci jenom její hudba nebyla zase až tak úplně můj šálek kávy, nehledě na to, že při jejím stylu života se to tak trochu dalo čekat. Ale i tak je to smutné, protože Amy vnášela do hudební sféry svůj specifický příspěvek svým nezaměnitelným hlasem, což byla příjemná změna. Teď budou její fanoušci o nové písně ochuzeni, budou se muset vrátit zpět k uhlazenějším, umělohmotným a divným zpěvačkám, a to jim nezávidím.

Insiderovy budoucí věci

19. července 2011 v 20:44 | insider |  Nemístné postřehy
Jsem trochu na rozpacích, jestli vás tímhle zatěžovat nebo ne. Nečekám, že se tu objeví záplava souhlasných nebo nesouhlasných odezev. Spíš byste tenhle článeček mohli brát jako pokus si to všechno rozmyslet a přebrat. Jako takový záznam posezení u autopsychoanalytika. Jasně, mohli bychom si to v klidu přebrat někde v hospodě, nebo u opravdovského psychoodborníka, ale jelikož se to týká Insidera a jeho blogu, tak by to tu možná být mělo.

Oslava fotbalu

18. července 2011 v 20:30 | insider |  Pohybové postřehy
Hele, nechci aby to tu vypadalo, jako na nějakém fotbalovém serveru, ale včera v TV nebylo nic zajímavějšího. A to byl prosím pěkně nedělní večer. A tak jsem u toho fotbalu zase zkejsl, tentokráte to ale stálo za to. Bylo to totiž finále mistrovství světa žen, hrané ve Frankfurtu v Německu. A byla to opravdová oslava fotbalu, teda alespoň dle mého názoru, ten prosím posuďte níže.

Scénáře

14. července 2011 v 20:59 | insider |  Firemní postřehy
V každém novém zaměstnání si musí nový zaměstnanec projít jistou dávkou vstupních školení. Jen tak pro vaše info přikládám poznatky z několika programů, jejichž názvy vám z důvodu utajení nedám ani přeložené do češtiny. Jsou v nich několikeré scénáře, které popisují různou tématiku. Bez ohledu na to, že se v něm zmínění lidé chvílemi chovají celkem neobvykle a opravdu nezodpovědně, dejme tomu, že jsou scénáře opravdu reálné, přičemž nedávám je zde proto, abych se tomu vysmíval, spíš bych chtěl ocenit práci scénáristů, a vás všechny varoval, co vše se může přihodit. Berte to prosím vážně, ANO?