Předmět: Ostravský smog - Krvežiznive bestyje v tramvajce čislo 5.

1. března 2011 v 13:40 | ukradeno z fejsbuku |  Zajímavosti
Tohle jste možná četli, ale možná že ne, takže jen tak pro ilustraci.
Jinak je to z fejsbuku, aby si někdo nemyslel, že vím, kudy jezdí tramvaj č. 5
-----

Předmět: Ostravský smog - Krvežiznive bestyje v tramvajce čislo 5.
.
Bolševicke opatřeni v Ostravě, kdy tramvajky a jina zařizeni pro hromadny odsun pracujicich na šichtu a ze šichty jezdi v době vyhlašeneho krityckeho stavu ovzduši zdarma, probudilo ze spanku krvežiznive tvory, zvane revizionysti.
.

Tymto užasnym opatřenim zrobili obrovsku radost předevšim všeckym blbcum, keři se kupuju legitky, měsičniky a jine předplacenky na tuto legračni dopravu. Na počet cestujicich v tramvajkach toto opatřeni nema žaden vliv, na smrad ve vzduchu tež ni, a tak jedinym neviditelnym vysledkem je, že město plati z našich peněz za každy taky den miliony dopravnimu podniku.
.
Největši sranda ale je na trati legendarni tramvajky čislo 5. To je ta trať, kaj dopravaci čas od času pušťaju tramvajky proti sobě, aby otestovali, jestli se na jednokolejne trati vyhnou. Zatim nebyli uspěšni. A tak na nastupni stanici Vřesinska šofer da cedulku SMOG a hlasič ohlasi, že se jede zadarmo.
.
O zastavku dal na stanici Kupaliště schova cedulku SMOG a ohlasi, že konči takzvana městska zona, a tak je třeba cvaknut listek. A taky že ja. Enem co se tramvajka rozjede ze sedaček se zvednu tři hromotluci v unyformach a začnu lustrovat dusici se kuřata, děcka, baby s nakupem a chlopy ze šichty.Musí postupovat rychle, bo mimoměstska zona trva kratce, enem dvě zastavky. Už dalši stanica Krpole totiž zase patři do městske zony, takže šofer vytahne cedulu a zase se jede zadarmo.
.
Na chvilu. Už dalši stanica je mimoměstska a tak komedyje pokračuje aji s cedulama, aji s hlašenim, aji s unyformovanyma revizijonystama vybirajicima pokuty masne jak cyp. Eště štěsti, že smog je dysciplinovany a vyskytuje se enem v tarifnich zonach 1-4.
.
Tuž a tak tady žijem. Mam rad moju bolševicku radnicu, bo ma smysl pro humor a originalně vymyslela pokračovani akce Nemysliš, zaplatiš.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Viktor Viktor | 1. března 2011 v 17:39 | Reagovat

Neni třeba krast. Autorem textu je Ladislav Větvička: www.vetvicka.blog.idnes.cz :-D

2 insider insider | 2. března 2011 v 15:29 | Reagovat

To Viktor: děkuji, byl jsem líný to hledat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.