HOT DOGS aneb Kery cyp pustil ta psiska ven? 6.

3. března 2011 v 11:55 | insider |  HOT DOGS
Jsou jisté věci, které se stále vracejí. Třeba úporná bolest hlavy, když to přeženete s Radegastem. Nebo úporná bolest ve střevech, když to přeženete s Bráníkem. Nebo úporná bolest očí, když koukáte na jisté fotbalové kluby. Nebo nutkavé nutkání ke zvracení nad "muzikanty" ze rudé éry (ano, mám na mysli především Michala D.) Nebo znechucení nad tím, co ten cyp Insider zase vymyslel. Ale to jsou ty horší návraty. Ty správné návraty předvádějí třeba tažní ptáci. Ale úplně nejlepší věc, která se vrací, je náš DOG STRIP! Že už vám pejskové chyběli?
Vzhledem k tomu, že vyrostli a doba pokročila, tak jsme změnili i obrázek. Pravda je, že je to částečně způsobeno i tím, že ten původní jsem někde zabordelil. Takže se pohodlně usaďte, natočte si správně monitory ke světlu a jdeme na to:
P.S. (dopsaný o den později) vzhledem k tomu, že došlo k drobným zádrhelům při luštění celého textu, pro ty, co chtějí vědět víc - všechny 4 obrázky patří do stripu, ten poslední s "uklízející" partou taky... a v tom má být ten prvoplánový (uznávám kostrbatý) vtip - že je někdo v betonovém županu a "Viktor čistič a jeho parta" už uklidili... a druhoplánový vzkaz vám říkat nebudu...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.