Parky a hanbatiny

11. února 2011 v 13:15 | insider |  Zajímavosti
Nebojte nebudu přirážet, ježišbardon, narážet na letní vlahé noci v našich parcích, ale
ano, jak jsem zmiňoval v kerémsi předchozím článku, že se budeme věnovat i sexu, tak dneska nastala ta chvíle, i když nečekejte nic světoborného nebo explozivního (neřku-li ejakulativního). Netvrdím, že chceme mít blog ve své podstatě nějak prudérní, ale existuje jakási psychologická hranice, chcete-li hladina, pod kterou bychom nechtěli klesnout.


Nejsme totiž Jiří Paroubek. Asi má chudák nějaké pochybné známosti ze svých dřívějších působišť, a kdoví co na něj vědí, protože si jinak nedovedu vysvětlit, proč se vůbec vyjadřoval ke oné knize, než že na něj opravdu vyvíjeli takový neuvěřitelný nátlak… Možná by se provalilo, že ty botičky od Diora nebyly pravé... Jedná se o knihu momentálního vězně Ďuričky, který zastřelil nějakou kočku nebo co… no cyp se v tom vyznej, nejprve prý socdemáci skoupili práva, aby to Paroubkovi neuškodilo, pak zase zveřejňují ukázky na internetu, a Paroubek se k tomu přímo vyjadřuje ("je to hustý", údajně řekl). Nicméně abychom se vrátili k té knize a k tomu sexu, o kterém jsem se zmínil dříve, ta knížka je bohapustá pornografie a aby se vám neudělalo nevolno, tak uvádím jen kousek z kapitoly 31. Ale bacha je to fakt 18+. Teda hlavně ta rozprava o "vás mladých".

Kapitola 31. - Staropražské hradby
- "Lásko, Jaňulino, jsi unavená, tak se trošku projdeme."
- "Bohumírku, lásko moje, je mi do pláče. Kde to žijeme?"
- "Jo, lásko, je to na vás mladých, vy to musíte změnit od základu. Žádnou dohodou politických stran, žádnou sametovou revolucí. Natvrdo změnami zákonů zničit již v zárodku jakoukoliv korupci a snahu o podvod. Stoprocentně se to nikdy nepodaří, ale alespoň nemusíme být na chvostu. Za námi už je pouze Mexiko a Nigérie, hrozná představa. Půjdeme se trochu projít ke Strahovskému klášteru, ukáži ti restauraci Peklo, tam oslavoval narozeniny Topolánek. Byl jsem tam také, bylo mu čtyřicet pět roků. Za bývalého režimu tam byla nejlepší diskotéka. Je to vlastně jeskyně s podzemním jezírkem."
Zastavili jsme se u starých pražských hradeb.
-"Janičko, podívej se, co se mnou zase děláš. Jsme oba dva v pozoru."
-"Vidím to a cítím to."
Schováni ve stínu jsme se mazlili, dlouze líbali. Vzrušení bylo maximální.
-"Ty jsi tak něžná."
Její mičurinská ruka mi chvatně, ale pozorně, aby mi neublížila, rozepínala opasek, poklopec a už byl majestát venku. Umyla si ho ústy, její oblečení jsem už neřešil. Posadil jsem ji na hradby města, byly tak akorát. Dala si ho tam sama. Maximální vzrušení a slast pohltily naši mysl a tělo. To už není milování, to je posedlost.
-"Miláčku, já už budu," šeptala mně něžně do tváře.
Přišlo to jako obvykle ve stejný čas. Neopakovatelné vzrušení nás pohltilo. Po celou dobu jsem vnímal cestu ejakulátu, kolikrát jsem stříkal semeno do chtivé, krásné, nádherné skulinky, jsem už nevnímal. Pouze její vzrušení, husí kůži, její rty. Dlouho po vyvrcholení jsme byli spojeni. Hvězdy na nebi byly němými svědky naší nekonečné lásky. Podíval jsem se směrem k Velkému vozu. Děkuji vám, hvězdičky, za vše, co mi dáváte. Děkuji vám za tuto ženu, za štěstí, které mám.
-"Janičko, takové milování jsem nezažil."
-"Bohumírku, já se ještě celá chvěji. Miluji tě."

Ufff, to byl blivajz, co? Ta "mičurinská ruka", ha ha ha. Och "Děkuji vám, hvězdičky, za vše, co mi dáváte…" Bluéééééé.

Ale abychom se jen nenimrali v oplzlostech. Tedy v českých oplzlostech. V jedné nejmenované asijské zemi, jistě vám všem známé, však jinde by si to nedovolili, mají jistý park. Na tom by nebylo nic tak strašného, akorát, že v něm mají tradiční sochy. A na tom by taky ještě nebylo nic tak strašného, ale ty sochy jsou jaksi… jak to kulantně říct… no vypadají jako… jako… no jsou prostě falického typu. Má to nejspíš být tradiční mýtický populační potenční povzbuzovač, však jen se podívejte na pár přiložených fotek.
Penis park 2
Penis park 5
Penis park 1
Penis park 3
Penis park 4

Jako nevypadá to špatně, ale pro mě to zas až tak lákavé není, to asi spíš pro holky. Měl bych ale jednu strašně ošklivou myšlenku. Co oni dělají s těma již okoukanýma sochama? Kam je asi posílají, potutelníci…

Mimochodem na téhle stránce je krátký článeček o "Penis parku" a koneckonců celá ta stránka Atlasu obscura je celkem zajímavá.

No a aby toho nebylo málo a přišli si na své i pánové, tak si představte, že v oné úžasné zemi (protože jinak se to popsat nedá a fakt to není ani Sovětský svaz a ani Spojené státy), mají ještě jeden tématický park, velmi vtipně a nápaditě mu říkají Love land - (web zde), a tam, jak se můžete přesvědčit z přiložených fotek, se taky dá docela pokoukat. Ovšem tohle už má být jakože umění.

Loveland 5
Loveland 4
Loveland 6
Loveland 2
Loveland 1
Mají tyhle parky zvyšovat chuť oněch asiatů na sex? Jako inspirativní to určitě je. Nebo jsem to nepochopil a naopak mají fungovat jako antikoncepce? A nemohl by být takový park i někde blíž? Chodili bychom tam častěji a třeba by nám pak nevadilo, jak si na sebe kluci v parlamentu ukazují jedničky

A nakonec, aby to nebylo Japoncům líto - protože ani oni tou úžasnou parkovou zemí nejsou, tak oni prý údajně mají toto (mám to z rozhovoru s panem Okamurou), věřte nevěřte:

Rabu hoteru - hodinový hotel pro milenecké páry, slovo je uměle vytvořeno z anglických slov "love hotel".
Fašon masádži - podnik, kde se nabízí rychlý orální sex, za nímž se staví muž například cestou z práce. Slovo je uměle vytvořeno z anglických slov "fashion massage".
Sópu rando - nevěstinec, slovo je uměle vytvořeno z anglických slov "soap land". V Japonsku je provozování nevěstinců zakázáno, proto se maskují za lázně, kde klient naoko platí za umytí těla

A my se tu pářeme s červenýma lucerničkama a jinými blbinama…

P.S. Kdo z vás mě teď fakt nesnáší a je mu z blogu nevolno?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ďuričko Ďuričko | Web | 17. února 2011 v 12:42 | Reagovat

kniha Kočkoviny online: http://kockoviny.zzl.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.