Dobrý den v novém roce

3. ledna 2011 v 22:06 | insider |  Nemístné postřehy

Původně jsem chtěl umístit nějakou zdravici k nadcházejícímu roku 2011 ještě před Silvestrem, ale pak jsem se na to vybodl.

Jednak nevím kolik z vás vlastně zapínalo mezi svátkama své přístroje (tím nemyslím televizi), ale já třeba počítač nepustil skoro vůbec, kdybych to porovnal s obvyklou dávkou záření. A taky samozřejmě z pohodlnosti, protože kdy jsem si tak asi měl na nějaké tvoření najít čas, když jsem musel furt jíst cukroví, jednohubky, bůček, klobásky a taky jsem musel imrvére chlastat domácí a zelenou a pivo… Mám pro vás ale dobrou zprávu, už jsem po Silvestru vystřízlivěl… Tedy doufám, že je to dobrá zpráva...

Když se vrátím na začátek 2010 a příslušné PF, tak je vidno, že ten uplynulý rok byl plný převratných změn. Tedy především v tom, že Ródinu opustila spousta kvalitních lidí (koneckonců proč bych se nepochválil, že?), kteří byli více či méně nahrazení jinými kvalitními lidmi. Nejspíš to asi nebyl v Ródině nijak převratný rok, ale vzhledem ke své subjektivní zaujatosti mi to tak stejně připadá.

Co vlastně dodat k novému roku? Hezky to řekl pan prezident, když podotkl, že v tomto roce snad už k žádným volbám nepůjdeme, asi bych další kolo volebních kampaní vedených obskurními volebními kompaniemi nepřežil. Mimochodem celý projev je takový hezký, plynulý, kdybych tady nežil delší
dobu, řekl bych, že náš prezident je moudrý muž. Nicméně sami víme, jak to s ním je. Hezky mu to někdo napsal, hezky.

Kam až ale můžeme v tomto roce zajít, to se uvidí. Nějaké poplatky se deregulují, nějaké zálohy se zvedají, den daňové svobody se beztak zase posune dál, počty úředníků se nesníží, povinné ručení bude třeba zase platit, děcka začnou chodit do školy… no žádná prdel nás tedy nečeká.

A ať se nedržíme jen při zemi, vlastně při Zemi - aji na obloze se sem tam něco dít bude: hned zítra tj. 4.1. bude snad vidět v dopoledních hodinách částečné zatmění Slunce (Měsíc by měl "ukousnout" kolem 80 % slunečního kotouče), a jelikož to bude až do roku 2026 v naší republice poslední zatmění, pokud se vám podaří, tak se dívejte. Pak se můžete stát svědky úplného zatmění Měsíce 15. června večer, mělo by trvat cca 100 minut. A ještě jedno zatmění bude, a to 10. prosince, ještě jednou Měsíc.

Co si tedy popřát do 2011?

Všem pozůstalým i exčlenům určitě to obligátní zdraví, bez toho to nejde, gór teď když nám zkolabuje zdravotnictví díky exodu následníků Aeskulapových a Hippokratových (mimochodem, že prý se už neskládá Hippokratova přísaha, a my se divíme, že to pak tak vypadá). A k tomu dobrý a kvalitní spánek, dobrý a kvalitní sex, dobré a kvalitní popapáníčko a pitíčko, samozřejmě v kombinaci s dobrým trávením a spalováním, dobrou a kvalitní práci, dobrou a kvalitní odměnu a dobrou a kvalitní dovolenou. Můžeme si popřát málo (nejlépe žádné) srážek s blbci, zmrdy, kokoty a idioty a málo (nejlépe žádné) smutných životních chvilek. Můžeme si popřát šťastnou ruku při výběru partnera, auta, pojišťovny, hospody, losu či práce.

Všem našim dětem, ať už narozeným nebo na cestě, popřejme do 2011 (a samozřejmě dodejme) vše, aby měli to své dětství tak úžasné, aby nás pak za něj nenakopli do zadku.

Jo a tym kopálistům z Bazal, tož kurva chlopi, ať je dost přyležitosti zařvat si plný ceres to naše "BANIK PYČO!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.