Průtok krve

14. prosince 2010 v 9:46 | insider |  Nemístné postřehy
Fíha, to jsou věci, co všechno my Češi děláme špatně a je třeba nás za to pokárat. Fíha, co všechno stíhají evropské agentury sledovat, co všechno stíhají rozdělovat (pokuty a pochvaly např.) a do toho všeho panovat (dle hesla "Rozděl a panuj") Fíha, Češi měří homosexuálním azylantům průtok krve v penisu.Uznávám, že to může být ponižující metoda, ale můj názor je, že když se snažím dostat odněkud, kde mi hrozila smrt za to, že jsem homosexuál, tak bych nejspíš nějakou proceduru ještě vydržel. I když mi se to mluví, já se nechystám emigrovat ze sexuálních důvodů.

A podívejte se na to i ze strany našich úřadů, jak má úředník (samozřejmě s největší pravděpodobností přepracovaný, přetěžovaný a mizerně placený) rozpoznat, že dotyčný je opravdu homosexuál? Jen na základě ústního tvrzení? Opravdu jsou uprchlíci ze zemí, kde je aplikováno islámské právo nebo je tam silný vliv islámu (protože těch se týká především), tak proslulí svou snahou se přizpůsobit novému prostředí, svou snahou přispět k rozkvětu společnosti, která ho přijala, že se jim dá bezmezně věřit? Mimochodem s trochou zvrácené logiky a z faktu, že je v zemích se silným islámským vlivem trestána homosexualita, můžeme vyvodit, že většina (všichni), kteří chtějí v Evropě zavést islámské pořádky, jsou homofobové. A z lidí, co jsou proti homosexuálům, se pak mohou vyklubat i lidi, co jsou proti bisexuálům a pak proti heterosexuálům, a nakonec budeme zavření (a posléze i popravení) všichni, kdo nebudeme chtít nosit na hlavě ručník, případně burku (nebo jak se ten ženský arabský příšerný hábit vlastně jmenuje), a do toho všeho nám zakážou souložit ve vlastních ložnicích.

Nakolik je ta metoda průkazná nebo ne, to ať vyřeší odborníci, myslím, ale že by Unie měla být ráda, že se uprchlíci přijímají (nebo nepřijímají) s použitím alespoň jakéhosi síta, aby se pak nestávalo, že nějaký uprchlík položí svůj život na oltář "jediného boha" oblečen do oblečku s hřebíky, trhavinami a rozbuškou.

Ale proč jsem o tom vlastně začal, napadlo mě totiž, že metoda měření průtoku krve by mohla mít i jiné uplatnění. Třeba při měření ukázat úředníkovi kufřík s penězi a postupně do něj ty peníze přidávat, a v určitém momentě by se ten průtok určitě zvětšil, a hned bychom měli ukazatel hladiny, při které by byl ten daný úředník podplatitelný. Nebo politik.
Nebo mít takovou sadu doma, četl bych si program, a který by ve mně vzbudil zvýšený průtok, tak bych hned věděl, že je pro mě atraktivní. A teď si představte ty výmluvy, "víš, myslím, že by nám to neklapalo, nemám s tebou ten správný průtok…"
Jenže to by se nakonec nemusel měřit průtok krve penisem, stačila by nějaká arterie na krku, co vede do mozku. Ale to už bych si rovnou vlastně mohl pořídit ten (to?) EEG a sledovat, jak mi blikají různá mozková centra, pokud bych tedy vůbec nějaká našel… A vůbec, to je blbost, stejně by to pojišťovna nehradila. Kašlem na to, zapomeňte na průtoky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.