Křyžovatka

14. října 2010 v 8:01 | insider |  Nemístné postřehy
Mam na vas zakeřnu otazku na počatek: znatě nějake ekzystencijalisty? Teda němyslim tych cypuv z knajpy, co jen ekzystuju, najlepjej od jedneho piviska k dalšymu pivisku, o tych nima řeči.
Myslim takych tych mudrych panuv, co vyznavali taku svoju specificku filosofiju, ktere řykali ekzystencialismus. Že ni? No to nic, ja tež ni, vim o nich akurat to, co do nas hustili v škole a co je na Wikipediji. Nicmeně mjeli nejspiš pravde v tym, že zdurazňovali lidsku aktivitu, svobodu a aji s tym odpovědnosť za sve činy a jebani, sorry ašybka, jednani.


A včil sa v takym okamžiku nachazi Insider. Insider ma svobodu v tym, kudy sa vydať. Jenže aji tak stejně si budě moct za to sam, když ho budu všici ignorovať. A včil babo raď. (Čimž něchci uraziť žadnu přyslušnici něžneho pohlaví, to je jen taki řečnicky obrať)
Ti ekzystencionalisti (kurva to je tež slovo) tvrdili, že k takim volbam je člověk přymo odsuzeny (a to eště něznali česku politicku scenu, bo jejich volby su tež za trest), no musim řyct, že to je fakt situacija na hovno. (o važnosti svědči i to, že sem užil dvě sproste slova v jedinym odstavcu)
Jasne že jakesyk kryze byly. Třa jak Skalijowa odišla, něbo jak sa objavil ten renegat z korejske kuchni. Sami vite, k čymu byl Insider puvodně projektovany. A že včil jaksyk ztratil kontakt s realitu (resp. s reality šou v tym vjelkim studiu v Hrabove). Tož co dal? Budětě včil trpěť šyršy zaběr našho ekzhybicijonismu? Budě vas baviť, jak zabrusime aji na kulture? Aji na sporty? Aji do politiki? Tim padem se ale z jak cyp orygynalniho blogu s orygynalnim zaměřenim staně jak na cypa naprosto obvykly blog s divoku minulosťu. Bo za orygynalnosť našich myšlenek bych pracku do ohňa nedal…
Tož kurňa řeknite, co byste radi viděli v buducnu (alebo radi něviděli) a my sa přyzpusobime. A eště raz vyzyvam všeckich, co maju cosi na sercu, něch sa něboji a kludně sa nam svěři, my to něbuděme ignorovať a vystavime to bez okolkuv (aji s hrubkami, jak budě autor chceť). Jak vas cosyk zajima a myslitě, že je to zajimave, tak sem s tym... Beřeme přyspěvki aji ze Slezska aji z Prajzska aji z Prahi, aji nětolerantni aji několegijalni aji něgenijalni, aji ftipne aji trapne aji šalone… Na insidered@email.cz je mista dosť a je to zadara!
P.S. Snem Insidera je, abystě za par let mohli v knajpě, i jak třeba v tym momentě budětě ekzystovať od jedneho k dalšymu, mohli řecť: "tož ten insajdr, ten je kurva furt ke čitani jak cyp!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 adlaska adlaska | Web | 14. října 2010 v 8:19 | Reagovat

ahojky, nechtěla by ses přihláit do SOND (Soutěž O Nejhezčí Dívku) na mém blogu?? Jestli jo, klikni u mě v horním boxu na animaci a postupuj dle pokynů. Díky ;-)

2 skalijowa skalijowa | 14. října 2010 v 15:12 | Reagovat

Já ji kliknu, že se z toho pos..e!! :-!

3 Zegr Zegr | 14. října 2010 v 15:32 | Reagovat

Sorráč, ale "nechtěla", na take cypoviny nereaguju, a přyště mňa laskavě oslovuj s užitim přičesti slovesa s rodem mužskym životnym...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.