Návštěva a věci s tím související

17. dubna 2010 v 6:54 | insider |  INSIDER archív 2010
Dobrý den holky a kluci!

Myslím, že by bylo správné začít omluvou za naši dlouhou nepřítomnost. Ale to víte, palácové převraty se nekonají jen v Rusku, Sovětském svazu a v kyrgizstánu, ale i jinde. Takže po určité reorganizaci, můžeme směle prohlásit: "JSME TU ZASE!" ("WE ARE BACK!" nebo chcete-li "JESTESZMY S POWRÓTEM!")

A pro ty z nás, kteří se o tom nedozvěděli z jiných médií (i když jak nad tím tak přemýšlím, tak jsme možná jediná agentura, která o tom bude, i když s pekelným zpožděním informovat), tak vězte:

ON TU BYL!

Tedy ne jakože úplně až u nás, ale velmi blízko. Kdože, ptáte se? No přece pan Ch. M.G., kterému vrátili pas, čímž ho propustili z domácího vězení. A on se hned rozhodl trochu provětrat zatuchlou atmosféru ve svých podnicích. (pár idylických fotek k nahlédnutí na http://www.hyundai-motor.cz/)

V naší rodné továrně jeho rozhodnutí navštívit továrnu v Žilině a Nošovicích, vzbudilo paniku. Nejspíš je vám jasné, že především u managementu. A rozjela se akce:

CLEAN BODY!

Nesouvisela nijak ani s akcí ČISTÉ RUCE. A nejednalo se ani o zvýšení hygienických standardů. Kdepak. Čistit se muselo. Všechno na výstupce. A všichni. Naštěstí se to obešlo bez vážných následků, až na poničené sebevědomí některých jedinců a nějaké zlámané nehty. (pokud se chcete vy zúčastnění ještě podělit o nějaké zážitky, klidně můžete).

Pan Ch.M.G. se prošel po hale v Žilině (zlomyslně nešel po předem nachystané prohlídkové trase), naštěstí ostravských výrobků si nijak pečlivě nevšímal). Pak se přeunul do Nošovic, kde svůj zákeřný trik se změnou trasy opakoval a zase to jakž takž dopadlo. A i když měl v Hrabové nachystán stan

party stan 1
Party stan 2
tak se tu nakonec neobjevil. Kameny spadnuvší ze srdcí managerů byly slyšet až na Stodolní...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.