Duben 2010

Tomu říkáme reprezentace!

28. dubna 2010 v 21:09 | insider |  INSIDER archív 2010
Tož ogaři, přestaňte furt tlemit na ty roboty a taky se zkuste podívat kolem sebe, nenatrefili jste někde na tu modelku, co je tadyk dole na tym obrázku?
Tak si to pořadně prohlidněte, zdržte se poznamek o jemnych, elekrizujicich vlasech (jakože se slečna tře o ebonitovou tyč nebo tak něco) a pro podpisy hned jak skončí pan president...

Johanka

Hesla

17. dubna 2010 v 6:59 | insider |  INSIDER archív 2010
Jak se vede ideologická válka s těmi, kteří podkopávají ušlechtilé úsilí zodpovědných a uvědomělých operátorů (rozuměj především office staff)

Heslo5
Heslo4
Heslo3
Heslo1
Jo a taky ještě další invaze dalších dálněvýchodoasijských odborníků, zpravidla s 2-3 měsíční zkušeností v automotive, nulovou zanlostí evropských poměrů a jazykově vybavených jako... jako... no jako obvykle...

Návštěva a věci s tím související

17. dubna 2010 v 6:54 | insider |  INSIDER archív 2010
Dobrý den holky a kluci!

Myslím, že by bylo správné začít omluvou za naši dlouhou nepřítomnost. Ale to víte, palácové převraty se nekonají jen v Rusku, Sovětském svazu a v kyrgizstánu, ale i jinde. Takže po určité reorganizaci, můžeme směle prohlásit: "JSME TU ZASE!" ("WE ARE BACK!" nebo chcete-li "JESTESZMY S POWRÓTEM!")

A pro ty z nás, kteří se o tom nedozvěděli z jiných médií (i když jak nad tím tak přemýšlím, tak jsme možná jediná agentura, která o tom bude, i když s pekelným zpožděním informovat), tak vězte:

ON TU BYL!

Tedy ne jakože úplně až u nás, ale velmi blízko. Kdože, ptáte se? No přece pan Ch. M.G., kterému vrátili pas, čímž ho propustili z domácího vězení. A on se hned rozhodl trochu provětrat zatuchlou atmosféru ve svých podnicích. (pár idylických fotek k nahlédnutí na http://www.hyundai-motor.cz/)

V naší rodné továrně jeho rozhodnutí navštívit továrnu v Žilině a Nošovicích, vzbudilo paniku. Nejspíš je vám jasné, že především u managementu. A rozjela se akce:

CLEAN BODY!

Nesouvisela nijak ani s akcí ČISTÉ RUCE. A nejednalo se ani o zvýšení hygienických standardů. Kdepak. Čistit se muselo. Všechno na výstupce. A všichni. Naštěstí se to obešlo bez vážných následků, až na poničené sebevědomí některých jedinců a nějaké zlámané nehty. (pokud se chcete vy zúčastnění ještě podělit o nějaké zážitky, klidně můžete).

Pan Ch.M.G. se prošel po hale v Žilině (zlomyslně nešel po předem nachystané prohlídkové trase), naštěstí ostravských výrobků si nijak pečlivě nevšímal). Pak se přeunul do Nošovic, kde svůj zákeřný trik se změnou trasy opakoval a zase to jakž takž dopadlo. A i když měl v Hrabové nachystán stan

party stan 1
Party stan 2
tak se tu nakonec neobjevil. Kameny spadnuvší ze srdcí managerů byly slyšet až na Stodolní...