Leden 2010

Nazdar dopis

12. ledna 2010 v 21:34 | plischek |  INSIDER archív 2010
Tak si celkem nasraně brouzdam po internetě a přitym aji po tych imejlach a naraz muj sluch ulpi na TV - Tomaš Džouns tam zpiva "Sexbomb" (tanči kurňa jak Karel od Gottu) a k tymu muj zrak ulpi na nove zpravě ve schrance. Jakysi "nazdar dopis" - tož kurňa že by zase nějaky spam? A ono ni. Pro tych co už stě to čitali ve vaši fyremni siti to něbudě novinka, ale pro nas externich budě - a aj komentař si to zasluži...

Najprv ten text, přyznavam jak cyp genijalni je předevšim koněc:
------------------------------
Drazí kolegové,
po 3 letech strávených ve zdejším ústavu na výrobu karoserií a mentálně labilních lidí, přes můj značný a urputný odpor :-D:-D:-D:-D:-D nastal čas, abych se s vámi rozloučil. Byly to opravdu zajímavé roky kdy jsem nevycházel z údivu z našich bratrů z koreje a zároveň jsem tu zažil spuostu legrace. Potkal jsem zde hodně dobrých lidí (i docela zajímavých :-) v dobrém slova smyslu). Neříkam že mě měli všichni rádi, i když co si budeme nalhávat, MĚLI!!! :-), a jestli jsem někomu ublížil, tak se omlouvám a věřte mi, že to nebylo úmyslně.
Takže vám všem děkuji za spolupráci a přeji mnoho pracovních úspěchů.

P.S: WORK HARDER!!!
DO OVERTIME!!!
A HLAVNĚ - CHANGE YOUR MINDDDDD!!!

Já jsem tak již učinil a proto se s Vámi loučím

Váš Bůh Honzík
----------------------------
Koněc textu

Tož jakobysme to přyvolali. Kurva. Však ten gzicht v PF emailu, však jak ta prvni fotka, taky upřymny facet, (no jen sa friškom kukněte zpatky) a on nam fčil taky šok přychysta, pazgřivec jeden :-)

No ale zase neni skvěly? Aji jak konči, tak mu to mysli spravně politicky! Tak tak, CHANGE YOUR MIND! A jak chcetě mit "holiday", tak pry musitě "change company", takže poďte všici, CHANGE! No co jineho, jak sa u vas vyhraža lidu vyhazovem z přesčasu, tak co? Nebudem furt jak cypi, ne?

(HEHE, teraz mi tu buši z TV "No LIMIT", hituvka z let devadesatych...)

No nic, poďme zpatky do depresije, popřejemy bohovi a vlastně nam všickim dluhe roky a hodně srandy...