Šikana

25. listopadu 2009 v 14:28 | insider
Pro zkažení vaší jistě skvělé nálady na dálném Východě, si přečtěte tenhle zneklidňující článek: http://www.sedmicka.cz/ostrava/clanek?id=74803

Nikdy bych si nedovolil tvrdit, že šikana je správná věc - ovšem pokud se za celou věc bude stavět EPS (http://www.eps.cz/), tak to pro mě celé trochu smrdí. Nějak ty EPSáky nemám rád, a nejsem sám (bez ohledu na to, že článek je už 3 roky starý) viz: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006120307

Netvrdím, že vaši zaměstnavatelé jsou příkladní v uplatňování zásad českého socialistického zaměstnávání, ale pokud se za něco bere organizace, která rýžuje peníze na "ekologickém servisu" (co to proboha je?), tak bych byl velmi rezervovaný a opatrný a položil bych si otázku: Kdo koho vlastně šikanuje?

Na druhou stranu - praktikují se i u vás takové akce? Myslím, že ano! Beztak zakazujete lidem čmárat po záchodech, rozebírat vybavení továrny, dokonce jim určitě zakazujete kouřit na místech jimi pečlivě vybraných a otestovaných… Nutíte je nosit OPP a teď se je prý dokonce snažíte donutit, aby měli alespoň částečný pocit zodpovědnosti nad svěřeným majetkem, protože je chcete pojistit proti škodě způsobené zaměstnavateli se spoluúčastí na náhradě škody! Donebevolající!

P.S.: Jaké jsou vaše zkušenosti se šikanou? Nebojte se, všechno pečlivě zaznamenáme a odevzdáme příslušným autoritám, které se tím budou zabývat, každopádně se nezapomeňte podepsat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.