Věc: Prohlášení

26. srpna 2009 v 10:04 | insider |  INSIDER archív 2009
V Praze 26.8.2009

S neskonalym bolem v srdcu zme sa v redakci dověděli o branně bezpečnostni akciji pořadane tam u vas za tym učelem odhaleni autoruv tehoto blogu.

Tymto sa chcem omluvit všeckym tym, kteřy v dobre viře poskytli informace našemu servru; tym, kteřy byli psychicky stresovani nevybiravymi metodami vyšetřovateluv; tym, kteřy byli perlustrováni, obtěžováni, nevinně nařčeni. Fakt sorry.

Zaroveň tymto děkuji všeckym, kteřy nam svou zarputilou odvahou nic neřict ukazali, že to se soudružnosti tej našej českej familije zase neni až tak zle, fakt děkujemy.

Zároveň dufamy, že na nás nezanevřete, i když je teďkon jasne, že bude třa byť obezřetnějši a upraviť pravidla; dufamy, že nas neodepišete a budete nam dal posílať příspěvky, poznámky i postřehy.

Kludně nam dajte vaše navrhy na lepši ochranu, ale pro včilejšek bychom navrhovali obesilať vas, kteřy budete chceť, jen na sukrome emaily - ať nespamujeme vaše fyremni adresy. Proto kdo bude chceť, ať pošle kontakt na insidered@email.cz. Kdo nenapiše, tak se musí spolehnuť na jine, meně spolehlive cesty, a dobře mu tak.

P.S. Chcem tymto vzkazať tomu "baranovi", ktery to všicko zavinil (budeme dufať, že v tom nebyl žadny umysl, protože inak mu/ji hrozí exemplarni trest):
"Ty cype, tos nemoh civeť na nějaky servr se sexuálně explicitnim materialem (prostě s nahyma babama nebo chlapama,) když už sis nechal kukať přes rameno?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuThOr LuThOr | 26. srpna 2009 v 11:55 | Reagovat

:-D  :-D  Baník Pičo  8-)

2 Oplatky&Susenky Oplatky&Susenky | 27. srpna 2009 v 7:17 | Reagovat

Smaž se v pekle, neznabohu :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.