Prohlášení č.2

31. srpna 2009 v 22:50 | insider |  INSIDER archív 2009
Za Zplzně 31.8.2009

Ten naš blog no kalamita nejvetši… tož poďme to trochu zhrnuť - co asy moh byť ten najvětšy pruser… ten učet za 11 klacku? No a co? Však fajna pařba, tylu tekil a mezkalu… Jednu byž tež tak chtěl pochlastat… tož kurva kde je problem? Nebo te fotki ze sobaša? Kdo všecko ma také svadebni fotky na internetu? Jen ty nejvetši celerbryty, no ni? Nebo že by ta reportaž o kytkach? Však Mortuus Chrysanthemum Et Hedera helix - to je obyčejna uměla chryzantema s popinavym živym břěčťanem a Mortuus Freesia Et Chlorophytum comosum - tož to je uměla frézie s zelencem chocholatým. Tedy rozuměj Mortuus=umělý=mrtvy že by byli až takoví Al Goreovci a ochranci přyrody? Nevěřym. A jaj, ja už vim, to ty vystavene tabulki o našich platach - však v tym přypadku to zavinili ty odborařy, bo všecko bylo ofocene z jejich wallpaperu, česky nastěnki… tak kurva kde je problem? Že sme vzdali hold všeckym co pomohli projit 5STAR auditem? Co je na tom zleho, když naši manažeři ani nebekli? Tož kurva kde je problem? Že su naši dodavatele drzi a otviraji si na na zobak, tak to je fer? Neni! Tak proč neřyct jak to teda vlastně je? A proč neřyct "Long Kiss to Goodbye" našym odevšim kolegum? No proč ni? Však mame ten blog k něčemu dalšimu?

A teď seriozně a važně - opravdu si myslitě, že pověsť o naši kompanyji poškodime my s našym blogem? A nepoškodi ju nahodou ti, co nechtěji alibisticky prodloužiť pracovni smlouvu s kolegyni, ktera poskytla ten inkrymynovany učet? Copak ona za to muže, že někdo někde chlastal jak zjednany a pak mjel tu drzost nechať si to nechať proplatit? Kurva to snad nemyslite važně! Pobliť vam vaše polobotky aj s psima dečkama!

Plíšek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baníček Baníček | 2. září 2009 v 8:03 | Reagovat

To nemůžou myslet ani trošku vážně, jedině debílek by se mohl takhle mstít...není to fér, pořád říkají "musíme šetřit" a pak bum, "firemní večeře s 50ti tequilama"..stojí to tu za vyližprdel :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.