Srpen 2009

Prohlášení č.2

31. srpna 2009 v 22:50 | insider |  INSIDER archív 2009
Za Zplzně 31.8.2009

Ten naš blog no kalamita nejvetši… tož poďme to trochu zhrnuť - co asy moh byť ten najvětšy pruser… ten učet za 11 klacku? No a co? Však fajna pařba, tylu tekil a mezkalu… Jednu byž tež tak chtěl pochlastat… tož kurva kde je problem? Nebo te fotki ze sobaša? Kdo všecko ma také svadebni fotky na internetu? Jen ty nejvetši celerbryty, no ni? Nebo že by ta reportaž o kytkach? Však Mortuus Chrysanthemum Et Hedera helix - to je obyčejna uměla chryzantema s popinavym živym břěčťanem a Mortuus Freesia Et Chlorophytum comosum - tož to je uměla frézie s zelencem chocholatým. Tedy rozuměj Mortuus=umělý=mrtvy že by byli až takoví Al Goreovci a ochranci přyrody? Nevěřym. A jaj, ja už vim, to ty vystavene tabulki o našich platach - však v tym přypadku to zavinili ty odborařy, bo všecko bylo ofocene z jejich wallpaperu, česky nastěnki… tak kurva kde je problem? Že sme vzdali hold všeckym co pomohli projit 5STAR auditem? Co je na tom zleho, když naši manažeři ani nebekli? Tož kurva kde je problem? Že su naši dodavatele drzi a otviraji si na na zobak, tak to je fer? Neni! Tak proč neřyct jak to teda vlastně je? A proč neřyct "Long Kiss to Goodbye" našym odevšim kolegum? No proč ni? Však mame ten blog k něčemu dalšimu?

A teď seriozně a važně - opravdu si myslitě, že pověsť o naši kompanyji poškodime my s našym blogem? A nepoškodi ju nahodou ti, co nechtěji alibisticky prodloužiť pracovni smlouvu s kolegyni, ktera poskytla ten inkrymynovany učet? Copak ona za to muže, že někdo někde chlastal jak zjednany a pak mjel tu drzost nechať si to nechať proplatit? Kurva to snad nemyslite važně! Pobliť vam vaše polobotky aj s psima dečkama!

Plíšek

Věc: Prohlášení

26. srpna 2009 v 10:04 | insider |  INSIDER archív 2009
V Praze 26.8.2009

S neskonalym bolem v srdcu zme sa v redakci dověděli o branně bezpečnostni akciji pořadane tam u vas za tym učelem odhaleni autoruv tehoto blogu.

Tymto sa chcem omluvit všeckym tym, kteřy v dobre viře poskytli informace našemu servru; tym, kteřy byli psychicky stresovani nevybiravymi metodami vyšetřovateluv; tym, kteřy byli perlustrováni, obtěžováni, nevinně nařčeni. Fakt sorry.

Zaroveň tymto děkuji všeckym, kteřy nam svou zarputilou odvahou nic neřict ukazali, že to se soudružnosti tej našej českej familije zase neni až tak zle, fakt děkujemy.

Zároveň dufamy, že na nás nezanevřete, i když je teďkon jasne, že bude třa byť obezřetnějši a upraviť pravidla; dufamy, že nas neodepišete a budete nam dal posílať příspěvky, poznámky i postřehy.

Kludně nam dajte vaše navrhy na lepši ochranu, ale pro včilejšek bychom navrhovali obesilať vas, kteřy budete chceť, jen na sukrome emaily - ať nespamujeme vaše fyremni adresy. Proto kdo bude chceť, ať pošle kontakt na insidered@email.cz. Kdo nenapiše, tak se musí spolehnuť na jine, meně spolehlive cesty, a dobře mu tak.

P.S. Chcem tymto vzkazať tomu "baranovi", ktery to všicko zavinil (budeme dufať, že v tom nebyl žadny umysl, protože inak mu/ji hrozí exemplarni trest):
"Ty cype, tos nemoh civeť na nějaky servr se sexuálně explicitnim materialem (prostě s nahyma babama nebo chlapama,) když už sis nechal kukať přes rameno?"

Zatím no comment

21. srpna 2009 v 15:55 | lopata
Zatím no comment...

Krize je tady!

20. srpna 2009 v 21:27 | lopata
Je všeobecně známou věcí, že když je krize, tak konzumenti mění preference. Kupují levnější cigarety - přejdou z Marlborek na Viceroyky, levnější alkohol - přejdou z Hennessy na tuzemák, levnější pivo - z Corony na Klasika, levnější potraviny - z kaviáru na sardinky z konzervy, nakupují oblečení v second handech - žádné Dolce Gabana, ale SOS, boty už ne Vutton ale Prestige, šperky od Swarowski k čínské bižu, bytové doplňky místo v IKEA tak na bleších trzích, ne Channel No. 5, ale ruské konvalinky, a knihy jen ve výprodejích.

Krize je tu! A my máme důkaz!


Pokud si ještě vzpomínáte, před časem jsme uvedli krásnou východoasijskou studii o tom, kdo bere kolik a za co (pokud ne, tak se podívejte na http://insider.blog.cz/0907/vysoka-skola-matematiky), a níže zobrazený účet jasně ukazuje, jak se krize podepsala na konzumaci. Vždyť co jiného se dá říct o té útratě? Pojďme si to rozebrat podrobněji:
Jenom 10 Plzní! A jen 2x Enselada del Chef (listový salát, kuřecí maso, šunka, sýr, rajčata, okurky, ředkvičky, vařené vejce a koprový dressing - jedna porce 199 czk), 1x Papas con ajisera y lardo (smažené brambory s paprikou, kukuřicí, slaninou, cibulí a sýrem, podávané se salsou Blue cheese - 149 Kč), 1x BBQ spare ribs (pikantně marinovaná grilovaná vepřová žebra podávaná s pečenými bagetami, kukuřičným luskem, salátem coleslaw, paprikami býčí rohy a BBQ salsou - 249 Kč), 1x Seleccion de parilla (grilované špízy z hovězí svíčkové, kuřecí prsa, vepřová panenka, kukuřičný lusk a výběr příloh - 595 Kč), 1x Cuitlacoche steak (hovězí svíčková + směs speciálních mexických hub a kukuřice, podávaný s rýží a salsou chilpotle se smetanou - 499 Kč) a teď ta hrůza - považte jen 3x Fuente de Senor Padre (Cheddar a arando joro steak s krevetami a tomatovosýrovou bagetou - 989 kč za porci)! Museli se spokojit jen s dvěma porcemi chutných příloh k alkoholu Churros (smažené skořicové copánky podávané s jemným krémem a ovocem - 99 Kč za porci). A nakonec ani těch tequil nevypili moc, jen 50 (Casco Viejo Silver - 89 Kč za panáka) a 19 panáků Sotol Plata (100% destilát z divoce rostoucích agáve z pouště státu Chihuahua na severu Mexika - 99 Kč / 1 sklenička). Podotýkám jen pro pořádek, všechny popisy i s obrázky jsou k nahlédnutí na http://www.restaurace-ostrava.eu/cs/.

Nutno přiznat, že nevím kolik lidí se této chudé, skromné a ubohoučké večeře zúčastnilo. Ale cítím se velmi trapně, že jsem si posledně v hospodě dal 5 Radegastů (12o dokonce!), a pak jsem se fakt rozšoupl a koupil si utopence s cibulí! Mimochodem v Dakotě, však vy víte, kde to je... No nejsem rozmařilý a nezodpovědný fláma a floutek a bonviván a kdovícoještě?

Dlouho jsem uvažoval, co dodat na závěr - nakonec to nebude nic vtipného, jen velké poděkování těm, kteří se zveřejněním tohoto účtu vystavili riziku, že je budou aktéři oné večeře otravovat... Ale vy jste zodpovědní a nikomu to neřeknete, že ne?

P.S. A příště v hospodě jen za svoje a "opatrně ja?" (to nemám z vlastní hlavy...)Rostlinstvo v SWH - lokace SKLAD

13. srpna 2009 v 15:50 | Lopata
Ekologové si často stěžují, že velké aglomerace čehokoli (domů, továren atp.) ničí přirozené habitaty, sídla mnohých rostlinstev a živočišstev. Mají pravdu, na betonu toho moc nepřežije - případně ani pod ním…
Proto je určitě zaznamenáníhodné to, že naše továrna není v tomto úplně typická. Jak to mohu tvrdit? Díky úžasné, inteligentní a šikovné kolegyni P. M. r. B. se nám totiž podařilo lokalizovat (a doufejme, že i na dlouho zachránit) dva naprosto výjimečné, nebojím se tvrdit, že endemické druhy rostlinstva.

Company holiday - a co vy?

9. srpna 2009 v 21:02 | Lopata |  INSIDER archív 2009
Company holiday se dá trávit různě - přikládám malý fotoromán... A co vy? Máte taky nějaké romány?