Vzhůru na tu třítisícovku!

2. července 2009 v 15:57 | zegr
Vzhůru na tu třítisícovku!
Co to blábolí, řeknete si.
Je to s podivem, ale už jsme měli více než 3000 čtenářů.
I když vlastně by se mělo správně říci "návštěvníků". Protože si tu nikdo neděláme iluze, že každý kdo na naše stránky zabloudí, tu i něco čte.
On totiž ne každý dneska umí číst, celkově totiž klesá světová gramotnost. Staré pravidlo tvrdí, že míra inteligence na zemi je konstantní, pouze počet lidí se zvyšuje. A s inteligencí jde ruku v ruce gramotnost, a to nejen ve vztahu ke čtení, ale i psaní.
A taky počet obyvatel České republiky klesá, pomalu ale jistě. Kruci, málo souložíme bez ochrany... Jenže kdo by taky chtěl děti v době, která posílá takové vzkazy, jaké vidíte níže. Copak se dá po tomhle soustředit na populační problémy naší drahé matky Vlasti? Copak je vůbec možné, aby se tu v tomhletom něco narodilo?

3000 není zase až tak magické číslo. Je sice pravda, že když sečtete nadmořskou výšku Radhoště, Lysé hory a dvojnásobek nadmořské výšky Obchodní zóny v Hrabové, tak to skoro ty tři tisíce dá, jenže nějak to není ono, že?
Prostě tím chceme naznačit, že číslo vyjadřující součet nadmořských výšek Radhoště, Lysé hory, Smrku, případně i Javorového vypadá mnohem líp...
Tak se snažte, my budem taky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.