To jsou věci...

16. července 2008 v 13:51 | Zegr |  INSIDER archív 2008
Za těch pár minulých dní se nám nasbíraly dvě zajímavé, až lehce bizarních historečky…
Pokud někdo pochybuje o inteligenci hlodavců, měl by každopádně změnit názor, protože z ověřeného zdroje vám můžeme předložit důkaz. Jedné naší kolegyni vypadl (vyskočil/vyhodili ho?) z balkonu 3. patra panelového domu křeček, načež ho nejprve považovali za definitivně rozpláclého a ztraceného, a když našli po dvou hodinách našeho hrdinu před vchodem do paneláku, tak ho můžeme směle považovat za inteligentnějšího než pár jedinců Homo sapiens sapiens, protože jsou takoví, co vypadnou z hospody na chodník a netrefí se ani prstem do nosu, natož domů… Je to náhoda nebo Osud nebo jen kouzlo přírody?
Pokud považujete člověka, který jede na svatbu a zapomene si vzít oblek za naprosto výjimečného sklerotika (blba/exota/atp.), tak se naprosto pletete, protože takový případ se stal, a to ne jednou, takže zas až tak výjimečný ten zapomětlivka není. A kupodivu v tom mají prsty, tedy vlastně hlavy, dva (jeden bývalý, jeden současný) zaměstnanci SWH - akorát že ten bývalý si musel kupovat všechno honem v sobotu před obřadem, kdežto ten současný se vracel asi 100 kiláků zpátky… Ještě že to nebyla jejich vlastní svatba, protože to by se taky vůbec nemuseli oženit, že dámy? A je tohle náhoda nebo Osud nebo jen kouzlo přírody?
Není to paráda, když člověk zjistí, že jsou ještě věci, nad kterými se dá kroutit hlavou a říkat si: "No to snad není možné..."?
Máte taky takové nějaké podivuhodné historky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tipp Tipp | 23. července 2008 v 9:51 | Reagovat

No k tomu křečkovi, kolegyně netušila, že jí křeček vypadl. Zjistila to až někdy o půl noci, kdy z nějaké pařby vracející se její potomek nesl v ruce křečka a ptal se zda to náhodou není jejich křeček :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.