Zum Befehl / O приказанию

13. června 2008 v 13:13 | Zegr |  INSIDER archív 2008
Zdá se, že situace okolo zemědělské půdy v areálu Sungwoo Hitech se začíná dramatizovat. Alespoň tak o tom informují zpravodajové (viz níže):
---
Bylo krásné čtvrteční dopoledne, kdy se soudruzi sešli na svém pravidelném (i když letos prvním) aktivu. Pod vedením vedoucích se usnesli (mimo jiných závažných rozhodnutí o výzdobě vnitřních prostor svých pracovišť v souladu s pracovními standardy a společenskou morálkou) i na společné akci k zušlechtění okolí, a to přidělené zeleně. Celá aktivita dostala trefný název Akce Z. A téhož dne odpoledne, úderem půl čtvrté, se všichni sešli v pracovních úborech, vybaveni OOPP, u svého přiděleného záhonku, i započali odstraňování nežádoucích porostů, travin a plevelů. Práce jim šla krásně od ruky, vždyť k ní přistoupili se zápalem a odhodláním dokázat svým nadřízeným, že jsou opravdu pevní v lásce k firmě a že jsou schopní udělat svou práci na 110 procent.
Nezastrašilo je ani reakční pokřikování nekalých živlů, ani posměšky politicky slabších jedinců, kteří vedeni mlhavou vidinou západoevropských buržoazních přežitků, chtějí podrývat důvěru pracujícího lidu ve své východní bratry. Takoví rozsévači strachu se vždy vynoří ze svých temných nor, aby za našimi zády škodili a sabotovali úsilí ostatních, ale tentokráte narazili na pevnou hráz soudružského odhodlání a neuspěli.
Závěrem můžeme směle tvrdit, že se vše podařilo, jak se podařit mělo, a očekávané plody naší práce jsou zase o něco blíže ke svému dozrání.
Práci čest a příště v šest…
---
P.S. To je hrůza, co? Věřte mi, že to tak bylo, já tam byl...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Olda Quazol Olda Quazol | E-mail | 13. června 2008 v 16:16 | Reagovat

Nechápu proč se někdo směje těm co tam pracovali, protože já osobně ač jsem se toho zatím nezúčastnil, tak na tom nevidím nic špatného. Pokud to dělá dotyčný v pracovním době, tak bychom se měli smát našim KOREA bratrům, že jsou ochotni platit manažera za pletí a ne za jeho práci. V takovém případě to je totiž nejdražší zahradník v ČR a firma zřejmě náklady sníží jen teoreticky. Jestli to dělá člověk ve volném čase pak je to každého věc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.