Fotbal

11. června 2008 v 13:43 | Zegr |  INSIDER archív 2008
Když už máme to fotbalové "OJRO" (jak úžasně říká moje babička evropské měně) a moje úžasná kamarádka nám ho dala i do hlavičky našeho blogu, tak proč se tomu taky chvíli nevěnovat.
Kdo vypadá po prvním kole nejlíp? Holanďani, protože přejeli Itálii v úžasném tempu a s elegancí holandskému totálnímu fotbalu vlastní. Druhý gól, kdy se dostali na 3 přihrávky od vlastní šestnáctky až do branky nešťastného Buffona (co na něm ta Šeredová vidí?), tak to by se mělo učit už v základních školách fotbalu. Španělé taky včera vyhráli s převahou, ale Rusáci hráli dost blbě. A když jsme u těch týmů, co hrály blbě, nezapomeňme první a třetí tým minulého EURA - Řeky a Čechy. Protože přiznejme si na rovinu, malý Mozart nám chybí dost a když jsem viděl zálohu Portugalců, v tempu s míčem u nohy, nevím nevím, kde se bere optimismus naší repre, že někam s Portugalci vykročíme (že do čtvrtfinále…) Nebo jsem velký pesimista?
Kdo se ještě líbil vám? Odpovědi, jak kdo vypadá na pohled neberu (např. jak vypadá Baroš v trenkách…), spíš mi jde o kvalifikované postřehy. Není přece každý Čech tak trochu trenérem, ať se jedná o fotbal nebo hokej?
Samostatnou kapitolou jsou (jako obvykle, když se jedná o soukromé televize) komentátoři - možná si ještě vybavíte tragická vystoupení nejmenované televize při hokejových mistrovstvích - to co je tam teď je sice o fous lepší, ale máte to stejné jako se holedbat, že nemátě za pět, ale za 4, heč heč. Chápu, že smůla švýcarského útočníka je strašná, když se tak těšil (a pak se zranil), ale v podstatě to nebylo to hlavní, co se dalších 5 minut na hřišti odehrávalo. A tvrdit, že máte vyhraný zápas, když vedete ve 30. munitě 2:0, to je taky troufalost, vždyť samotní Holanďani mohou vyprávět vlastní příběh z minulého EURA a zápasu s námi… Je prostě vidět, že když komentujete 1x za 14 dní Formuli 1 (a to ještě k tomu předloni), párkrát sportovní zprávy, a nakonec 10x anglickou Premier League, tak to pořád není dost, abyste podali slušný výkon.
Na druhou stranu, před předsevzetím TV Prima odvysílat všechny zápasy, tak to smekám, to jo. Přece jenom to pro ně, jako pro komerční televizi může znamenat taky slušný propadák, protože pokud naši vypadnou, tak sledovanost klesne a pak klesne i sledovanost reklam, a tudíž klesne i jejich objem a tudíž i objem peněz, a pak se teprve bude dát na to koukat bez toho, aby vás otravovaly nejmenované dvě východoasijské automobilky, elektronika, pivo a cola…
Kdo neskáče, není Čech, HOP HOP HOP!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Olda Quazol Olda Quazol | E-mail | 11. června 2008 v 14:16 | Reagovat

S tím hopsáním opatrně a po výkonu podaném proti Švýcarsku a s herní koncepci našeho velkého vůdce to na nějaké postupy ze skupiny nevypadá. Ale hráče máme dobré a snad dokážou něco zahrát i sami od sebe. držme palce

2 Ijáček Ijáček | 16. června 2008 v 5:28 | Reagovat

Ti se teda ukázali...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.