Jak se tomu říká...

12. února 2008 v 15:42 | insider |  INSIDER archív 2008
Jak se tomu říká,
když si děláte legraci z něčeho a za pár dní zjistíte, že to vlastně vůbec nebyl vtip, ale je z toho naprosto syrová realita? Možná si P.T. čtenářstvo pamatuje, jak jsme posledně rozebírali génia několika našich kolegů a pic kozu do vazu - je to tady! Z Deputy na Managera a na nadManagera během roku, maximálně roku a půl! Tohle strategické rozhodnutí muselo být ovlivněno našim článkem, protože kdo první poukázal na onu osobu? No přece my! Z Deputy managera, který byl dlouho po příjezdu vyplašený jako vyoraná myš, přes managera oddělení Koncepce obchodní a výrobní politiky firmy až na - jak se to místo teď vlastně jmenuje? No není to krása, když máme všichni takový zářný příklad, kam se to dá s pílí a talentem dotáhnout? A to si nemyslím, že ona osoba dosáhla svého stropu! Budeme jeho kariéru dále pečlivě sledovat a určitě vás informovat.
Jak se tomu říká,
když do místnosti, která je deklarována jako odpočinková, případně potkávací, umístíte nevkusně slonovinově žlutý automat na cigarety? To že jsou dnes kuřáci čím dál tím více diskriminování a vytlačováni na okraj společnosti těmi divnými nekuřáky, je fakt, a takový ošklivý automat je jen k tomu, aby odpuzoval, nebo ne? A to nemluvě o vybledlém obrázku z nejmenovaného amerického města, o obrázku na němž jsou ještě stále vidět dvě věže Světového obchodního centra… To nemá ten, kdo automat instaloval, pochopení ani pro bolest lidí, jejichž známí a příbuzní tam zahynuli, a ani mu nevadí, že tím kazí radost těm, jejichž známí a příbuzní obě věže zbourali? Jak se teď mají všichni ti mrtví z věží v obou věčných lovištích cítit?
Svět nevyhnutelně spěje k entropii - vždyť máme takových moderních technologií a u Merkuru byly sondy naposledy v roce 1975 a od té doby až před pár dny… Taky máte občas ten pocit, že je ta entropie větší a vští a vtí a vt a …
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.