Číslo 2 žije...

6. ledna 2008 v 17:34 | sikk |  INSIDER archív 2008
Číslo 2 žije!!!
"Loučení je chvíle, kdy je třeba stát se hrdinou, překonat bolest, potlačit slzy, vysmát se snům a s úsměvem říct sbohem a vědět, že už NIKDY…"
Pamatujete jak jste kdysi vyplňovali dotazník Candidate details při pohovoru? Používáte Interview report, při zpovědi nového kandidáta? A co stravenky, máte? A existuje spousta dalších malých a velkých věcí, procesů a postupů, které zavedla, vybojovala a prosadila inženýrka HR specialistka Petra Vojtková from Vyškov. Jako zakládající členka samozřejmě (i když letmo) absolvovala kontaktní seznámení s Koreou, což ji posouvá zas o stupeň výš od nás běžných řadových "co neviděli na vlastní oči". A neopomeňme dodat, že osobně nabrala téměř 95% toho, co (spíš kdo) je v kuloárech a undergroundových informačních kanálech SW nazýváno betonem.
Od počátku svého působení vystupovala hrdě a neohroženě pod personálním číslem "2", a jen pro orientaci k dnešnímu datu máme v rámci našeho výrobního šapitó personálních čísel přes 1600 - tzn. přes 1600 oveček, jenž přišly, zůstaly či odešly.
Tímto krátkým shrnutím bychom chtěli vyjádřit Naší/Vaší HR specialistce pouze slova díku za to, jakým způsobem nás a spoustu jiných našla, vyselektovala, naverbovala, uvedla a prováděla cestou trnitou mezi zdmi česko-korejských personálních vztahů.
Motto, které naše personalistka - bojovnice s oblibou razí zní:
" Dobrým lidem není zima",
a v tomto duchu bychom jí chtěli ( s dovolením) za všechny popřát, ať na své cestě dál potkává pouze lidi a národy, jimž rozhodně zima není.
LOVU ZDAR!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.